Як виїхати до ОАЕ.

Об'єднані Арабські Емірати - дивовижна країна, яка приваблює безліч туристів і бізнесменів. В ОАЕ очікує висококласний відпочинок в шикарних готелях, на піщаних пляжах, в сучасних містах з дивовижною архітектурою і екзотичної пустелі.
Вам знадобиться
  • - закордонний паспорт;
  • - цивільний паспорт;
  • - документи;
  • - гроші.
Інструкція
1
Оформіть туристичну візу через туроператорів РФ або ОАЕ і надайте наступні документи: - відскановану копію закордонного паспорта, термін дії якого повинен бути не менше 6 місяців до закінчення поїздки в країну; - відскановану кольорову або цифрову фотографію 4,3х5,5 см. Формат відсканованого файлу - JPEG. Розмір файлу повинен перевищувати 40 Кб.- анкету, заповнену англійською мовою; - для поїздки з дітьми - копію їх свідоцтва про народження; - для заміжніх жінок молодше 30 років, які подорожують у супроводі чоловіка або без нього, але мають різні прізвища, необхідна копія свідоцтва про шлюб; - незаміжнім дівчатам молодше 30 років, які зупиняються в готелях категорії нижче 4-х зірок, потрібно залишити 1500 $ агентству, здійснюваним бронювання. При поверненні туристки в рідну країну ця сума повертається, а якщо вона залишається в Еміратах, то гроші вилучаються в якості штрафа.Документи можуть передаватися туроператору по електронній пошті або на будь-якому носії памяті.Турістіческая віза ОАЕ видається на 30 Денна перебування в Еміратах. Термін дії - 58 днів. Вона не відновлюється і продовжити її дуже сложно.Еслі є спонсор, який проживає в Еміратах, то можна оформити гостьову візу. Спонсором може бути друг, родич, турагентство, готель, компанія або приватна особа, які працюють в ОАЕ і видають гостьові візи. Документи потрібно ті ж, і діє вона 58 дней.В отриманні візи відмовляють громадянам Ізраїлю.
2
Купуйте авіабілет.В країну можна потрапити і на поромі через Іран (Бендер-Аббас - Шарджа, Бендер-Аббас - Дубай), і на автобусі через Оман (Маската - Дубай, Маската - Абу-Дабі), але до цих країн все одно доведеться летіти на літаку. Тому краще відразу придбати авіаквиток в ОАЕ прямим рейсом: Москва - Дубай, Москва - Шарджі, Москва - Абу-Дабі. Також в Дубай виробляються рейси з наступних російських міст: Єкатеринбург, Ростов-на-Дону, Новосибірськ.
Зверніть увагу
Безмитно в країну можна ввозити 400 сигарет або 2 кг тютюну, 2 літри спиртних напоїв на одну людину, не ставиться до мусульманської релігії. Заборонено ввозити ліки, що містять наркотичні речовини, наркотики, зброю, порнографію.