Як розгадувати ребуси. психологічні картинки які треба розгадувати.

Ребусом називають невелику головоломку із зашифрованим на ній словом. При створенні ребусів використовують безліч невеликих хитрощів, про які пам'ятати.
Інструкція
1
Назви всіх малюнків, зображених на ребусах, читаються тільки в називному відмінку. Крім того, при перегляді картинки предмета потрібно пам'ятати, що даний предмет може мати не одне, а кілька назв. Наприклад, ми бачимо, що на картинці зображений очей. Але загаданим словом може бути і «око».
2
Якщо перед словом або картинкою поставлена кома, потрібно видалити першу літеру зі загаданого слова. Кількість запитах відображає кількість збираних букв. Кома, яка стоїть в кінці слова, говорить про те, що нам потрібно прибрати букву з кінця.
3
Ми можемо бачити на ребусах перекреслені літери. Потрібно поступати так: розгадуємо слово, а потім прибираємо з нього букви, які були перекреслені. Якщо на малюнку зображуються перекреслені цифри, то потрібно прибрати з слова букви з відповідними цифрам порядковими номерами. А якщо на зображенні ми бачимо цифри без перекреслення, значить букви з відповідними порядковими номерами потрібно залишити, а решта - прибрати.
4
Рівність типу А = О значить, що в слові потрібно замінити всі літери А на О. Зазначене рівність типу 1 = А говорить нам про те, що на букву А потрібно замінити тільки першу букву. Стрілка, спрямована від однієї до іншої букві теж вказує на заміну букв в слові.
5
Якщо картинка перевернута - слово читається задом наперед.
6
Дріб, використовувана в ребусі, розшифровується як прийменник НА. Якщо вона має знаменник 2, то це можна розшифрувати як ПОЛ (К/2 - полку, ВОД/КА - наводка).
7
Буває, що в ребусах зображують маленькі літери всередині однієї великої. Читається просто: якщо всередині букви О варто склад ДА, читаємо ВОДА.
8
Розташування картинки зверху чи знизу від другої, читається як НА, НАД або ПОД.
9
Букви, які складаються з безлічі інших маленьких літер, позначаються як ІЗ. Намалюємо букву В з невеликих буковок Г. У нас вийде В з Г = вереск.
10
Якщо поверх однієї літери написана інша, значить це розшифровується як ПО (поверх букви Я написана С, читаємо - ПОЯС). А коли одна буква зображається за одною, читаємо ЗА або ПЕРЕД.
11
І останнє, якщо у нас є картинка, над якою зображена стрілка вліво, це означає, що розшифроване слово потрібно прочитати задом наперед.