Як врятуватися від акули.

Щорічно в світі реєструється лише близько сотні випадків нападу акули на людину. Але цього цілком достатньо для того щоб зробити всі можливі заходи і не збільшувати цифри похмурої статистики.
Інструкція
1
Не заходьте у воду, якщо у вас на тілі є свіжі рани або подряпини. Жінкам категорично заборонено купатися під час критичних днів. Пам'ятайте: акула може відчути запах свіжої крові з відстані в кілометр. Саме тому намагайтеся уникати купання в місцях активної рибної ловлі, так як акулу може залучити запах риби, пораненої мережами.
2
Чи не запливайте занадто далеко. Незважаючи на те, що відомі випадки нападу акул на мілководді, у відкритому морі шанси на порятунок різко зменшуються, особливо якщо ви плаваєте в поодинці. Якщо ж ви все-таки зважилися пуститися в одиночне плавання, обов'язково надіньте щільний гідрокостюм і по можливості, візьміть з собою який-небудь важкий предмет, який вам стане в нагоді в будь-якому випадку (наприклад, камеру).
3
Якщо ви побачили акулу, пам'ятайте: головне ваша зброя - це спокій, а перший ворог - паніка. Будьте витримані, постарайтеся якомога менше рухатися, відступаючи при цьому потихеньку до берега або плавзасобу. Не намагайтеся поплисти від неї: у будь-якому випадку, акула плаває швидше, ніж ви.
4
Зверніть увагу: акула ніколи не нападає на об'єкт уваги відразу. Перед тим як напасти, акула здійснює декілька кіл навколо об'єкта, який її зацікавив. Не чекайте, коли вона до вас наблизиться і вкусить.
5
Спостерігайте за пересуваннями акули , щоб вчасно зреагувати і вжити необхідних заходів самооборони.
6
У тому випадку, якщо акула спробувала на вас напасти, відбивайтеся від неї всіма підручними засобами. Постарайтеся потрапити по зябер або очам. За статистикою, лише тільки кожен десятий випадок зустрічі людини з акулою закінчується для нього летальним результатом. Якщо акула вирішить, що ви не настільки беззахисні, як здаєтеся спочатку, вона залишить вас у спокої.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=hNXoLG1C230