Як відправити лист до Америки. Як отримати лист в росії з америки.

Між Росією та Америкою величезну відстань - океан і кілька годин перельоту. Однак все це не означає, що люди з цих двох країн не контактують між собою. Навпаки, дуже часто люди знаходять друзів або улюблених в місцях, дуже далеких від їх власного будинку. Як же здійснити спілкування, якщо ваш співрозмовник перебуває в настільки далекій країні? Наприклад, розглянемо, як відправити у Америку лист.
Інструкція
1
Розберіться зі своїми мовними проблемами, щоб впоратися з написанням листа. Згадайте шкільний курс, перегляньте записи з курсів додаткової освіти. Зрештою, використовуйте автоматизований переклад, наприклад, Google translate. Останній варіант досить поганий для перекладу особистої кореспонденції, тому використовуйте його лише в самих крайніх випадках. Найкраще буде, якщо ви спробуєте написати лист самостійно, а потім віддасте його на перевірку комусь, хто непогано знає мову.
2
Купуйте звичайнісінький конверт - Росія вже перейшла на міжнародні поштові стандарти, а значить конверти всередині країни і за її межами не відрізняються один від одного.
3
Напишіть адресу на вашому конверті. У лівому верхньому куті пишіть адресу одержувача. Він пишеться в такому порядку: ім'я, прізвище, будинок, вулиця проживання, місто, країна. Зверніть увагу, що в російському адресу все пишеться в зворотному порядку - спочатку країна, потім місто, а вже після цього будинок і квартира. В Америці стандарти написання адреси відрізняються від наших, тому постарайтеся їх не переплутати. І звичайно ж, адреса пишіть англійською мовою.
4
Напишіть свою адресу в правому нижньому кутку за тим же зразком, що і адресу одержувача. Його пишіть також англійською, бо якщо виникнуть проблеми з доставкою листи, його доведеться висилати вам назад, а це зробити буде значно складніше, якщо адреса буде вказана іншою мовою.
5
Придбайте марку або заплатите за доставку листа. На конверті, який ви відправите, обов'язково повинна бути марка (може навіть не одна) або штамп. Це говорить про те, що ви оплатили пересилку свого листа в Америку . Зверніться до найближчого поштового відділення - там вам видадуть всю інформацію про порядок оплати міжнародних листів. У цьому ж відділенні ви зможете оплатити і відправити своє лист.
6
Скористайтеся електронною поштою, якщо всі перераховані вище кроки для вас занадто складні. Просто вкажіть і-мейл і будьте впевнені, що ваше лист буде обов'язково доставлено людині з іншого континенту.