Як знайти окуня взимку.

Більшість чоловіків не можуть жити без рибалки. Найчастіше завзятих рибалок не може зупинити навіть зима з її лютими морозами і снігом. Залишається лише знайти місце, де водиться риба. Для того щоб знайти окуня взимку, вам доведеться витратити чимало часу і сил. Головне, щоб ви завжди пам'ятали про безпеку.
Інструкція
1
У зимовий час буває дуже складно знайти місце для риболовлі. Вам необхідно бути впевненим у тому, що під товщею льоду ховається жива риба. Це дуже складно зробити в тому випадку, якщо навколишнє вас місцевість незнайома або малознайомими. У цьому випадку краще порадитися з іншими рибалками.
2
Перед тим як відправитися на рибалку, постарайтеся зібрати максимум інформації про це місце. Для цього вивчите карту. Дізнатися про глибину обраного району можна на спеціальному форумі, де рибалки діляться своїми знаннями. Можливо, вас зуміють відговорити від подібної поїздки і направлять в інше місце.
3
Якщо ви прибули на замерзлу річку чи озеро, прямуйте відразу ж до рибалок, які розташувалися уздовж берега. Ці люди вже знають, де яка риба клює. У тому випадку, якщо ви не зустріли жодної живої душі, не варто впадати у відчай і панікувати.
4
Озирніться. Напевно, на снігу ви зможете знайти протоптані стежки, які приведуть вас до рибалок або вже готовим лунках.
5
Крім усього іншого, розпізнати місце, де водиться окунь, можна за допомогою знання простий географії та топографії. Зокрема, ця риба буде клювати уздовж берегової лінії. Особливо рибними місцями вважаються різні миси і затоки, а також плеса і острівці.
6
У зимові місяці все навколишнє вас простір приховано снігом. Саме тому професійні рибалки рекомендують заздалегідь планувати подібні поїздки. Так, наприклад, ще влітку або ранньої осені відправляйтеся в облюбоване місце. Там ви зможете роздивитися і позначити координати для майбутніх зимових рибалок. Для людей, які розбираються в техніці, незамінним помічником стане GPSнавігатор. Не дивуйтеся. Просто знайшовши корисну інформацію, позначте на ньому уловисті місця.
7
Так ви без зусиль зможете знайти потрібну точку в зимові місяці.
Риболовля - це один з улюблених видів відпочинку багатьох людей. Ловити рибу цікаво і влітку і взимку . Видів риби дуже багато, але тільки окунь живе майже в кожній водоймі. Ловля окуня особливо цікава в зимову пору року.
Інструкція
1
Проблем з пошуком риби не виникне, якщо у вас є ехолот. За допомогою цього пристрою можна дізнатися місце, де переховується риба, а так само рельєф дна. Якщо такого приладу немає, знайти рибу можна знаючи деякі особливості лову окуня.
2
Якщо ви йдете на риболовлю на незнайомий водойму, зберіть якомога більше інформації про нього. Пошукайте опису та особливості на спеціалізованих сайтах, подивіться карти. Прийшовши на водойму, зверніть увагу на інших рибалок. У них можна запитати про особливості клювання на цій водоймі. Якщо рибалок немає, зверніть увагу на сліди, як правило, численні сліди і втоптані доріжки ведуть до рибних місцях.
3
На початку зими шукайте окуня біля піщаних пляжів і місць, де багато водоростей. Риби маленького розміру зазвичай збиваються в зграї, і знайти їх легше. Великі особини воліють плавати наодинці. Самими улюбленими місцями великого окуня є ями, кам'янисті поглиблення і всілякі западини. Їх можна знайти біля очеретів і кущів, в невеликих затоках і притоках.
4
В середині зими, для риби починається важкий період. У товщі води стає все менше і менше кисню, і окунь змушений переміщатися. Риба починає уникати різних мулистих місць. Знайти в такий період окуня можна на піщаних глибинах. Якщо настане відлига, то шукайте рибу на мілині і горбистих місцях дна.
5
Кінець зими характеризується пожвавленням окуня. В товщу води надходять талі води і кисню стає більше. Найчастіше шукати окуня в цей час потрібно там же, де і на початку зими. Берегова лінія, мілководді і кущі є його укриттям. Окунь не любить яскравого сонячного світла і воліє від нього ховатися. Тому, коли в кінці зими сонце починає світити яскравіше, окуня шукайте в місцях з непрозорим льодом.
Зверніть увагу
Переконайтеся в достатній товщині льоду, перш, ніж почати рибалити.
Корисна порада
Якщо при лові іншої риби потрібно зберігати тишу, то при лові окуня навпаки. Пошумимо небагато, це приверне увагу окуня, і він наблизиться до вас в надії знайти піщу.Старайтесь дізнаватися про особливості водойми заздалегідь.