Як продати старі гроші.

У багатьох людей є хобі. Серед найбільш популярних видів - колекціонування. Збирати можна все, що завгодно, починаючи від фантиків від цукерок і закінчуючи творами мистецтва і розкішними автомобілями. Це залежить від ваших смаків і фінансових можливостей. Так, наприклад, є люди, які захоплюються колекціонуванням старих грошей.
Інструкція
1
Подібне захоплення навіть отримало свою назву - боністика. Затяті прихильники цього хобі дивляться сотні оголошень в надії знайти те, в якому йдеться про старовинні паперових грошах. Якщо розібратися, старі рублі є майже в кожній родині.
2
На жаль, далеко не всі вони можуть принести вам солідний куш.
3
Якщо вам пощастило і ви стали володарем справжнього раритету, постарайтеся максимально вигідно продати його. Для цього ретельно вивчіть форму колекціонерів, на яких зібрано велику кількість корисної інформації. Тут ви не тільки зможете дізнатися реальну ціну тієї чи іншої купюри, але і дізнаєтеся про її походження.
4
Якщо ви не зуміли знайти відповідь на яке вас цікавить, просто сфотографуйте наявні у вас гроші і створіть нову тему на формі, завантаживши туди отримані зображення.
5
У тому випадку, якщо вас задовольнили заявлені ціни, виставте наявні купюри на торги. Швидше за все, між колекціонерами розіграється справжня війна за володіння раритетом. Таким чином, продаж старовинних грошей перетвориться на аукціон, який принесе вам досить багато грошей. Це найвигідніший варіант.
6
Не всі вміють або просто бояться користуватися Інтернетом. Якщо ви ставитеся у цій групі людей, просто помістіть оголошення в газеті. У цьому випадку ви можете прочекати довгий час, перш ніж хто-небудь подзвонить.
7
Щоб прискорити процес продажу старовинних грошей, відвідайте зустріч колекціонерів, які захоплюються боністики. Прямо на місці ви можете укласти вигідну угоду. На жаль, для того щоб продати старовинні гроші вам треба мати хорошу репутацію. Більшість колекціонерів піклується про те, щоб монети і банкноти не опинилися краденими і їм потім не довелося витрачати час на розгляд з поліцією.
На початку серпня всесвітньо відомий виробник електроніки Samsung запропонував своїм клієнтам, що володіє смартфонами певної серії, викупити їх мобільні телефони за певну грошову суму.
Людство неухильно розвивається, і з кожним днем з'являється все більша кількість нової електроніки, яка покликана замінити застарілу. Деякі виробники йдуть своїм клієнтам назустріч, і пропонують їм викупити стару техніку. Так вчинила відома компанія Samsung. Виробники телефонів з Південної Кореї запропонували всім, хто на даний момент володіє телефоном Galaxy S II, Galaxy Note або Galaxy S III провести подібну сделку.На офіційному сайті південнокорейської компанії розміщені докладні правила проведення акції "Samsung Upgrade", а також виплат компенсації клієнтам. Так, якщо ваш смартфон має пошкодження корпусу, або ж на ньому встановлена так звана «прошивка», розмір вашої компенсації буде істотно знижений. На інтернет-порталі компанії є спеціальний калькулятор, який допоможе користувачеві обчислити приблизну ціну смартфона, за якою виробник готовий його придбати. Свою пропозицію менеджери Samsung стали поширювати через соціальні мережі. Наприклад, за допомогою Facebook власник смартфона з будь-якої точки світу може отримати потрібну йому інформацію.Также в акції бере участь iPhone 4S, пам'ять якого становить близько 64 гігабайтів. При нормальному стані цієї моделі її власник може отримати за неї від Samsung близько $ 300. Під Водночас компанія-виробник iPhone - Apple, пропонує заплатити за новий екземпляр даного девайса близько $ 900. Для перевірки смартфон необхідно надати в сервісний центр компанії Samsung. При успішному її проходження клієнт компанії зможе отримати компенсацію в розмірі, обумовленому її представниками. На жаль, в Росії південнокорейські виробники електроніки вирішили поки цю акцію не проводити, тому отримати гроші за старий телефон на даний момент зможуть тільки громадяни США. Втім, представники Samsung не виключають можливого розширення географії даної програми обміну.