Як зібрати татуіровочних машинку. Какк зробити татуіровочних машинку з ручки.

Професійна татуіровочних машинка коштує від кількох тисяч рублів, що починаючому тату-майстру не завжди буває по кишені. Щоб обійти цю проблему, деякі майстри виготовляють машинки самі з легкодоступних засобів і недорогих комплектуючих. До того ж, багато деталей можна знайти у себе вдома.
Вам знадобиться
  • Струна від гітари №1, гелева ручка, ізолента або скотч, електромоторчик, вимикач від світильника, блок живлення.
Інструкція
1
Виготовлення тату-машинки почніть з підготовки електромоторчіком. Для цих цілей найкраще підходять невеликі, але досить потужні електродвигуни перемотування плівки в японських відеомагнітофонах. Якщо такого ви не знайшли, підійде інший, лише б він не був занадто великим і з режимом роботи від 3 до 12 вольт, його, як і кнопку включення і блок живлення, можна придбати на радіоринку.
2
Тепер приготуйте корпус держателя голки, для цього розберіть гелеву авторучку, вийміть з неї стрижень. Дуже добре, якщо корпус ручки буде металевим, пластмасовий може швидко зламатися в процесі роботи, так само необхідно, щоб у нього був скручувати наконечник. У ньому проточите круглим надфілем заливний отвір для туші, як показано на малюнку.
3
Щоб змонтувати корпус держателя з електродвигуном, зігніть алюмінієву смугу потрібних розмірів під прямим кутом, короткою стороною міцно примотати скотчем до моторчика, до довгій стороні таким же чином прикріпіть корпус від ручки. Все має бути зафіксовано абсолютно нерухомо для надійності і точності роботи голки.
4
Для з'єднання голки з двигуном і для повідомлення їй поступально-зворотного руху, на моторі має бути сполучне колесо. Підберіть підходящу по висоті пластикову шестірню або колесо з кінематики, звідки взяли моторчик, від старих годин або подібних приладів. На деякій відстані від центру колеса проплавьте розпеченій голкою наскрізний отвір трохи більшого діаметру, ніж діаметр струни. Насадите щільно сполучне колесо на вісь двигуна.
5
Голку слід робити з першої струни від гітари, її діаметр повинен бути близько 0,2 мм, найкраще підходять струни імпортного виробництва, вони не так швидко покриваються іржею, або зовсім не окислюються і не іржавіють. Заміряйте відстань від отвору (у дальньому положенні) на сполучному колесі двигуна до отвору в наконечнику. Зігніть шматок струни під прямим кутом так, щоб менша сторона була дещо більше товщини з'єднувального колеса (так само у дальньому положенні), а кінчик довгої сторони виходив би на 0,5-1,5 мм з наконечника, не поспішайте відрізати, щоб не помилитися . Заточити голку потрібно до збірки, спочатку на бруску, потім на наждачкою-мікронке.
6
Електрику зберіть в наступну ланцюг: двигун - провід - вимикач - провід - блок живлення. Тепер зберіть всю конструкцію воєдино, гарненько заізолювавши проводку, ще раз обмотайте для надійності місця з'єднання татуіровочной машинки ізоляційною стрічкою. І ще: для того, щоб уникнути биття голки, приблизно в 1,5 см від вістря плавно і не дуже сильно прогните струну, перевірте в роботі, при необхідності повторіть цю операцію.