Як влаштуватися адвокатом.

Ще в молодості кожній людині доводиться робити складний вибір - куди піти працювати. Залежно від захоплень і здібностей ви можете отримати ту чи іншу роботу. Останнім часом перше місце за популярністю займає юриспруденція. І як би багато адвокатів не було, більшість фірм і компаній потребує саме таких працівниках.
Інструкція
1
Якщо ви вирішили зайнятися адвокатською практикою, а куди піти не знаєте, поговоріть зі своїми рідними та знайомими. Найчастіше з їх допомогою вдається знайти хороше місце.
2
Якщо такого не сталося, відправляйтеся прямо в службу судових приставів. Це те місце, де в більшості випадків будь-який бажаючий може знайти вільну вакансію. Та й посада може бути досить високою.
3
Розгляньте варіант роботи в поліції. Державні органи із задоволенням візьмуть на роботу молодих спеціалістів.
4
Чи не хочете йти працювати в органи - вирушайте в нотаріальні контори. На території Росії існує безліч фірм подібного типу, як приватні, так і державні. На самому початку ви з легкістю зможете стати помічником нотаріуса.
5
Ви повинні реально оцінювати свої сили і можливості. Зрозумійте, що новоспечений випускник навіть дуже престижного ВНЗ країни не може розраховувати на високу посаду і більшу заробітну плату. Це приходить з досвідом. Так що кар'єра адвоката починається з роботи асистента.
6
Якщо ви хочете змінити цю тенденцію, то йдіть працювати ще під час навчання в університеті. У вільний від занять час ви можете практикуватися, набиратися досвіду і рости професійно. Це дасть вам переваги в очах майбутнього роботодавця.
7
Після закінчення університету не забудьте звернутися в організацію, де проходили практику. Якщо вони були задоволені вашою роботою, то із задоволенням нададуть постійне місце.
8
Тим, хто дійсно прагне влаштуватися адвокатом , не варто нехтувати біржами праці. Для цього складіть грамотне резюме, яке буде привертати увагу компаній і організацій. Навіть якщо їм не потрібні нові співробітники зараз, вони візьмуть на замітку такого хорошого фахівця.