Як оформити ялинку.

Без ошатною ялинки неможливо уявити собі Новий рік - найголовніше свято в році. Вона є його символом, допомагає створити святковий настрій і прикрашає собою будь-яке приміщення.
Інструкція
1
Самий звичний варіант оформлення ялинки - класичний, з мішурою, різнобарвним «дощиком», різноманітними ялинковими іграшками. Чіткого стандарту оформлення немає, все залежить від вашого смаку і наявності декоративних елементів. Але ви повинні дотримуватися послідовність в процесі оформлення. Спочатку закріпіть мішуру. Її треба укладати на гілочки, іноді обмотувати навколо них, розміщувати в глибині деревця, щоб воно було рівномірно прикрашено. Якщо в цей момент на ялинці вже будуть іграшки, особливо скляні, то вам буде незручно, до того ж існує ризик що-небудь розбити.
2
При бажанні ви можете скористатися електричної гірляндою. У такому випадку ялинка буде красиво виглядати в темряві, а при включеному освітленні у мішури і блискучих іграшок з'явиться додатковий блиск. Розвішуйте гірлянду відразу після мішури і намагайтеся розподілити її рівномірно, щоб не вийшло так, що верхівка деревця світитися, а решта - ні.
3
Тепер розвісьте іграшки. Вони бувають різноманітних форм і кольорів, так що вибирайте те, що вам подобається. Ні в якому разі не намагайтеся вивісити на ялинці все, що у вас є. Прикрашайте її в одному продуманому стилі, і тоді новорічне деревце стане вашим особистим витвором мистецтва.
4
Фінальним штрихом в прикрасі ялинки є «дощик». Ви повинні застосовувати його в останню чергу, щоб блискучі нитки були як би накинуті на гілочки, а не заховані в них.
5
Крім іграшок ви можете використовувати для прикраси ялинки цукерки в яскравих обгортках. У такому випадку вона буде не тільки красивою, але і смачною. Прив'яжіть до них петельки з ниток і розвісьте на гілочках, як іграшки.
6
Ви можете легко реалізувати смішні тематичні варіанти. Наприклад, якщо ви наряджає ялинку в офісі IT-компанії, то повісьте на гілочки непотрібні деталі від комп'ютера. Таким чином, вийде красиво, весело і зі змістом.
Зверніть увагу
Чи не запалюйте бенгальські вогні та іншу піротехніку близько ялинки - великий ризик пожежі.
Корисна порада
Ви можете наряджати ялинку всією сім'єю або робочим колективом. Вийде захоплююча гра, і кожен зможе внести свій внесок в прикрасу святкового символу.