Як відкрити формат mov. Як змінити формат mov.

Файли формату MOV використовуються для зберігання фільмів, різних відеоматеріалів. Цей формат і технологія стиснення відео були розроблені компанією Apple. Він сумісний як з платформою Macintosh, так і з Windows.
Інструкція
1
Цей формат відтворюють багато плеєри, в їх числі: Apple Quick Time Player, Roxio Easy Media Creator, CyberLink PowerDirector, а також вбудований плеєр операційної системи Windows - Media Player, але він здатний програти не всі версії формату .
2
Одним з найбільш поширених є плеєр, розроблений компанією Apple - Quick Time Player. Завантажити його ви можете безкоштовно з офіційного сайту (http://www.apple.com/quicktime/download/). Розмір файлу дистрибутива 37,2 Мб.
3
Запустіть файл дистрибутива, двічі клікнувши по QuickTimeInstaller. Натисніть кнопку «Далі», підтвердіть згоду з ліцензійною угодою, потім у вікні «Папка установки» виберіть папку для встановлення програми і створення ярлика на робочому столі. Після цього натисніть кнопку «Встановити».
4
Плеєр встановиться протягом 2-3 хвилин. Натисніть на кнопку «Завершити». Запустіть програму, двічі клікнувши по ярлику на робочому столі.
5
Відкриється два вікна програми - Apple Quick Time і «Новий». У першому будуть запропоновані посилання на різні медіа файли. Вікно «Новий» являє собою панель відтворення плеєра.
6
У верхньому меню натисніть на перший пункт «Файл», далі «Відкрити файл». У діалоговому вікні виберіть файл з розширенням .mov і натисніть кнопку «Відкрити». Відкриється вікно відтворення відео-файлу.
7
Якщо плеєр не може відтворити будь-який формат, він запропонує завантажити потрібний кодек з офіційного сайту. Натисніть на кнопку «Продовжити». У браузері за замовчуванням відкриється сторінка з різними кодеками. Натисніть на значок необхідного кодека.
8
На сторінці, знайдіть кнопку Download. Скачайте дистрибутив кодеків. Закрийте програму Quick Time. Встановіть програму кодеків також як описано вище. Знову запустіть плеєр і відтворіть відео-файл.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=GKRlrH8Wc_U
Зверніть увагу
Встановіть QuickTime Pro і через нього можна буде відтворити будь-які ролики в контейнері MOV.
Корисна порада
Як альтернативу можна встановити K-Lite Codec Pack, який містить потрібні для відтворення компоненти. Але якщо ви не бажаєте встановлювати величезне число кодеків або хочете відтворювати .MOV спільно з іншим кодек-паком (наприклад, CCCP), то вам стане в нагоді набір QuickTime Alternative.