Як збільшити кінські сили. Як збільшити в автомобілі кінських сил.

Будь-який автомобіль, що купується сьогодні у виробників - результат ряду компромісів, які є наслідками декількох факторів. По-перше, спроба втиснути автомобіль в певний діапазон цін. По-друге, необхідність відповідності стандартам по вихлопних газах. І по-третє, прагнення забезпечити максимальний термін служби і надійність машини. Ці чинники надають чимало можливостей для поліпшень. Існують різні способи, щоб збільшити кінські сили серійного двигуна.
Вам знадобиться
  • - гроші
Інструкція
1
Замініть комп'ютерний чіп управління двигуном. Іноді, але далеко не завжди, ви можете змінити продуктивність автомобіля, замінивши ROM чіп в блоці керування двигуном (ECU). Зазвичай ці чіпи можна придбати у постачальників устаткування для тюнінгу авто. Спочатку буде корисно почитати незалежні огляди чіпа, оскільки деякі з них - просто підробка і, відповідно, будь-якого ефекту чекати не слід.
2
Вдоскональте систему подачі повітря в двигун. Під час переміщення поршня в нижнє положення, під час такту впуску, опір повітря може віднімати потужність двигуна. На деяких нових автомобілях для зниження опору повітря використовуються відполіровані впускні колектори. Також можуть поліпшити приплив повітря до двигуна: повітряні фільтри великих розмірів, фільтри нульового опору і укорочені патрубки повітряних трактів.
3
Вдоскональте систему випускного колектора. Опір повітря або зворотний тиск ускладнює вихід вихлопних газів з циліндра, що виражається у втраті потужності двигуна. Якщо глушник створює сильний опір вихлопним газам або вихлопна труба занадто мала, це може привести до збільшення зворотного тиску. В високопродуктивних системах вихлопу використовуються розгалужені випускні колектори, труби глушника великих розмірів і прямоточні системи глушників, значно знижують зворотне тиск у вихлопній системі.
4
Замініть головку блоку двигуна або распредвал. Багато серійні двигуни мають по одному впускному і одному випускному клапану на циліндр. Купівля нової головки, яка має по чотири клапани на циліндр, значно збільшить проходження повітря в і з двигуна. Цей метод найбільш ефективний і істотно підвищує потужність двигуна. Установка газорозподільної системи із змінною фазою також може помітно збільшити кінські сили двигуна.
Зверніть увагу
У продажу можна знайти тюнінгові головки блока двигуна практично для будь-яких серійних двигунів іномарок. У випадку з російськими двигунами це питання дещо ускладнюється.
У двигуні БМВ укладений чималий потенціал для форсування. Професіонали турботюнінга додають двигунам БМВ кілька десятків кінських сил. Фахівці таких фірм налагодили випуск комплектів, що дозволяють підвищити потужність двигунів БМВ до 35 к.с.
Інструкція
1
Випускна сістемаТюнінг випускної системи БМВ дозволяє додати до потужності до 25 к.с. - Це високоефективний результат форсування двигуна за допомогою тільки тюнинговой випускної системи. Каталізатор призначений для зменшення вмісту шкідливих речовин у вихлопних газах. Але по своїй конструкції створює опір потоку відпрацьованих газів. Заміна каталізатора на просту трубу або високоефективний спортивний каталізатор сильно зменшує цей опір. В результаті двигуну «повертається» втрачена потужність. Прямоточная випускна система зі спортивними глушниками спроектована з урахуванням мінімального опору для вихлопних газів. В результаті, двигун БМВ втрачає в випускний системі незначна кількість потужності, а загальна потужність мотора підвищується. Після установки подібних систем двигун БМВ необхідно переналаштувати під нові характеристики випускної системи.
2
Блоки зняття екологічних обмежень та/або перепрограмування систем управління двигуном, тобто чіп-тюнінгВ залежності від системи дозволяє отримати надбавку 10-30 к.с. При вартості від 500 до 1200 євро це досить доступне і ефективне засіб форсувати двигун свого БМВ. Однак, слід враховувати деякі нюанси. По-перше, при установці такого комплекту слід замінити свічки, фільтра, форсунки і масло на нові, бажано - тюнінгові. Це підвищить вартість тюнінга. Після установки чип-тюнінгу двигун БМВ стає набагато більш чутливим до якості бензину і масла, до технічного обслуговування.
3
Установка турбонаддуваУчітивая, що турбонаддув збільшує вагу силового агрегату і всього автомобіля, концерн БМВ не прагнути встановлювати наддув на всі моделі своїх двигунів. Цим користуються тюнінгові ательє, розробляючи для різних моделей моторів системи турбонаддува, що дозволяють підвищити потужність агрегату в 1.5-1.7 рази. Складність доопрацювання двигуна такого рівня не дозволяє тюнинговой фірмі працювати з ненові моторами і проводити всі роботи безпосередньо на своїх виробничих площах.
4
Повітряний фільтр нульового опору сприяє підвищенню потужності двигуна за допомогою зменшення падіння тиску надходить у двигун, і поліпшення циркуляції повітря. Покращує спрацьовування двигуна (відгук на натиснення педалі газу) і динаміку двигуна.