Як перебувати в центрі уваги.

Багатьом людям подобається перебувати в центрі уваги і притягувати до себе зацікавлені погляди оточуючих. Такі люди в лічені хвилини можуть освоїтися в новій компанії, розвеселити народ і зав'язати невимушене спілкування. Вони ведуть себе природно, легко знайомляться з людьми і привертають їхню увагу. При бажанні можна навчитися бути душею компанії, завжди перебувати в центрі уваги і без особливих зусиль розташовувати до себе людей.
Вам знадобиться
  • - серйозність, рішучість і впевненість у собі.
Інструкція
1
Для того щоб бути в центрі уваги, необхідно постійно щось робити і не сидіти на одному місці. Підключіть свою кмітливість та ерудицію. Намагайтеся більше читати і слухати новини. Отримуйте інформацію, тоді ви зможете зав'язувати з людьми цікаві бесіди.
2
Беріть участь в різних публічних заходах - семінарах, тренінгах та виставках. Подаєте себе як істинного знавця своєї справи. Купуйте популярність і репутацію.
3
Завжди будьте впевнені в собі. Не забувайте, що від впевненого в собі людини виходить надійність, успіх і благополуччя. Намагайтеся виглядати впевнено і не бійтеся висловлювати свою думку. Покажіть серйозність і рішучість.
4
Повірте у свою красу, молодість, самодостатність і інтелект. Відчуйте себе центром уваги, навколо якого обертаються люди, будинки, міста і саме життя.
5
Позбавтеся від страху перед людьми і навчитеся з ним боротися. Вірте в себе і свою чарівність. Чи не дивуйтеся, долайте свою сором'язливість. Пам'ятайте, що навколо вас знаходяться такі ж люди, і в кожного з них є свої комплекси і проблеми.
6
Не бійтеся спілкуватися і будьте помітні. Чим частіше ви будете зав'язувати розмову з незнайомими людьми, тим впевненіше і розкутіше будете себе почувати. Намагайтеся завжди бути в центрі уваги.
7
Посміхайтеся і не стримуйте своїх емоцій. Радісний людина завжди привертає увагу і до нього тягнуться люди.
8
Розкрийте свої таланти і поділіться ними з оточуючими. Стати душею компанії. Веселіться, смійтеся, розповідайте анекдоти та цікаві історії.
9
Слідкуйте за зовнішнім виглядом і добре одягайтеся. Крім зовнішньої привабливості це додасть вам відчуття впевненості.
10
Постійно удосконалюйтеся, щоб людям було приємно і цікаво з вами спілкуватися. Слідкуйте за своєю мовою, жестами, мімікою та інтонацією. Навчіться емоційно і виразно що-небудь розповідати співрозмовнику.
11
Пам'ятайте, що ви - унікальна, неповторна особистість і заслуговуєте уваги.
Корисна порада
В будь-якій ситуації залишайтеся собою. Пам'ятайте, що природність, неповторність і відвертість завжди притягують людей.