Як назвати павука.

Павуки у людей викликають різні суперечливі почуття. Не кожен у себе вдома наважитися завести такого екзотичного вихованця. Хто все ж таки ухвалить рішення придбати собі милого павучка, неодмінно повинен дати йому ім'я. Як же назвати павука ?
Інструкція
1
Перше, на що варто звернути увагу при виборі імені - це зовнішній вигляд вашого улюбленця. Якщо на перший погляд павучок виглядає грізно і люто, назвіть його відповідним іменем: Марс, Харлей, Дракула, Юпітер, Дизель, Вампірчик, Спайдер, Бука, Клеопатра, Монстр, Боб, Бос, Трейлер, Ананси, аргіопи, Луїс, Перевертень, Хижак , Гроза. Якщо ж, навпаки, павучок створює враження милого і дуже доброго членистоногого, назвіть його Філя, Гриша, Вовочка, Денні, Дуся, Бантик, Клепа, Мотя, Плюшкін. Білого павука можна назвати Снежа або Білий.
2
Якщо у вас не вийшло за зовнішнім виглядом визначити, як назвати павучка, спробуйте підібрати йому ім'я відповідно до ваших захопленнями. Наприклад, можливо, ви цілу добу сидите в інтернеті, тоді назвіть павука Яндекс, Гугл або Рамблер, залежно від того, який пошуковою системою ви користуєтеся. Або, може бути, ви є прихильником якоїсь музичної групи. Тоді назвіть павука в честь соліста цієї групи.
3
Також можна назвати вашого членистоногого залежно від роду, до якого він відноситься. Приміром, павучок який живе у вас вдома, відноситься до роду павуків - бокохід. От і назвіть його Бочок або Ходак, Боход, Хобот і так далі. Виходячи з назви роду, можна придумати багато різних варіантів.
4
Оригінальна ім'я для павука , можливо, прийде вам в голову абсолютно несподівано. Все залежить від вашої креативності та фантазії. А ось кілька готових імен для вашого вихованця: лупоглазик, М'ячик, Ялинка, Матриця, Харик, Арахнофобія, Друг, Грей, Мурзик, Муся, Михалич, Патрік, мохнатік, Арахнеша, Стьопа, Перець, Міглей, Гаррі, Мишка, Узбек, Бродяга , Кизил, Павутинка, Каліостро, Мизгирь, Скелет, Філ, Янтар, Тарантул, Мауглі, Краб, Кіноман, Тьма, Звір, Рига, Воїн, Бенг, Олігарх.