Як включити підтримку java в браузері.

Використання Java-аплетів вважається потенційно небезпечним, так як дає можливість дистанційно виконувати деякі операції в вашому комп'ютері. Проте, чимале число сайтів використовує завантажувані в комп'ютер користувача Java-додатки, тому в налаштуваннях більшості браузерів передбачена функція включення/виключення дозволів на виконання додатків цього роду.
Інструкція
1
В меню браузера Mozilla Firefox розкрийте розділ «Інструменти» і виберіть пункт "Налаштування". У панелі, налаштувань виберіть вкладку «Вміст» і поставте позначку в чекбоксі у напису «Використовувати Java». Потім натисніть кнопку «OK» і браузер запам'ятає зроблене вами зміна установок.
2
В меню оглядача Internet Explorer розкрийте розділ «Сервіс» і виберіть пункт «Властивості оглядача». Браузер відкриє вікно налаштувань, в якому вам треба перейти на вкладку «Безпека». У секції «Рівень безпеки для цієї зони» клацніть кнопку «Інший», щоб відкрити окреме віконце з довгим списком параметрів безпеки. Перейдіть ближче до кінця і в розділі «Сценарії» знайдіть підрозділ «Виконувати сценарії додатків Java». Поставте відмітку напроти пункту «Включити» і закрийте вікно натисканням кнопки «OK». Закрийте і вікно налаштувань оглядача, а потім перезапустіть програму - зміни вступлять в силу тільки після цього.
3
В меню браузера Safari слід розкрити розділ «Правка» і вибрати пункт "Налаштування". У вікні управління установками браузера перейдіть на вкладку «Безпека» і поставте позначку в чекбоксі «Підключити Java» секції «Веб-контент». В цьому браузері вікно налаштувань закривається клацанням по хрестику в верхньому правому вікні - виділеної для цього кнопки, як в інших браузерах, тут немає.
4
В меню браузера Opera розкрийте розділ «Налаштування» і клацніть пункт «Загальні настройки». Можна замість цього натиснути клавіші CTRL + F12. В панелі налаштувань перейдіть на вкладку «Розширені» і виберіть у списку ліворуч пункт «Вміст». В останніх версіях браузера тут немає окремої настройки для включення використання Java-аплетів, вона об'єднана з відповідною установкою для інших полігонів, тому позначку треба виставити в чекбоксі «Включити плагіни». У більш ранніх версіях чекбокс «Включити Java» містився над чекбоксів «Включити плагіни». Поставивши відмітку, натисніть кнопку «OK».
Зверніть увагу
Поставте галочки навпроти «Включити JavaScript» і «Включити Java» (опис Java нижче). Java - технологія і мова програмування, використовувані для написання складних додатків, зазвичай вбудовуються у веб-сторінки. Слід звернути увагу на те, що, незважаючи на схожість назв, Java і JavaScript - це абсолютно різні мови і технології, призначені для вирішення різних завдань.
JavaScript - це спеціальна мова сценаріїв, за допомогою якого в сайт можна вбудувати невеликі програми, що спрощують роботу з інтернет-сторінками і які роблять їх інтерактивними. Включення JavaScript дозволяє бачити сторінки сайту з усіма наборами функцій. Порядок включення підтримки JavaScript залежить від того, яким інтернет-браузером ви користуєтеся.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер, підключений до інтернету;
  • - відкрита сторінка інтернет-браузера на комп'ютері
Інструкція
1
Для включення підтримки JavaScript в браузері Windows Internet Explorer натисніть на значок настройки («шестерня»), який знаходиться справа вгорі інтернет-сторінки. З випадного меню виберіть пункт «Властивості оглядача». Тепер знайдіть вкладку «Безпека» - «Інший ...» В опції «Виконувати сценарії додатків Java» встановіть галочку біля «Включити» і натисніть ОК.
2
Якщо ви використовуєте браузер Mozilla Firefox, при включенні JavaScript натисніть на значок браузера в лівій верхній частині екрану. У випадаючому меню виберіть пункт "Налаштування", після чого перейдіть до вкладці «Вміст». Відзначте галочкою пункт «Використовувати JavaScript» і натисніть ОК.
3
При використанні інтернет-браузера Opera для включення підтримки JavaScript слід натиснути значок «Opera» і перейти до розділу «Налаштування» - «Загальні настройки». Виберіть вкладку «Розширені». У лівому меню знайдіть "Вміст", а опцію «Включити JavaScript" відзначте галочкою - ОК.
4
Для того щоб включити підтримку JavaScript в браузері Google Chrome, натисніть значок налаштувань («гайковий ключ») справа вверху сторінки. Виберіть розділ «Параметри», а в ньому - вкладку «Розширені». Перейдіть до пункту «Налаштування змісту» і в меню зліва виберіть опцію «JavaScript». Навпаки варіанту «Дозволити всім сайтам використовувати JavaScript» встановіть прапорець (галочку) і натисніть "Закрити".
5
Щоб включити JavaScript при знаходженні в браузері Safari, натисніть справа вгорі на значок «шестерня» і перейдіть до розділу «Налаштування», а в ньому зверніться до вкладки «Безпека». Опцію «Включити JavaScript" позначте галочкою та натисніть на «хрестик», щоб зберегти зміни.
Корисна порада
Для того щоб ваші настройки збереглися і стали діяти, треба перезапустити інтернет-браузер.По замовчуванням технологія JavaScript вже включена при установці сучасних інтернет-браузерів.