Як вибрати хорошу сковороду.

Якісні сковороди - незамінний і довговічний атрибут кожної кухні, тому дуже важливо правильно підійти до їх вибору. При цьому щоб не помилитися, необхідно враховувати не тільки розмір, але і ряд інших характеристик цієї кухонного начиння.
Інструкція
1
Щоб вибрати хорошу сковороду , спочатку, враховуючи всі плюси і мінуси конкретних матеріалів, задумайтеся щодо матеріалу, який буде вам найбільш зручний. Так, наприклад, одним подобаються досить практичні сковороди з тефлоновим покриттям, однак якщо антипригарне покриття пошкоджено - її доведеться викинути. Іншим же, наприклад, подобаються чавунні сковороди, проте за ними необхідно правильно доглядати.
2
Звертайте увагу на вагу сковороди, який для вироби середніх розмірів повинен становити не менше півкіло. Якщо сковорода легка - це свідчить про те, що при її виготовленні використовувалися сплави легких металів, які можуть деформуватися при перегріві. Довговічності від такої сковороди годі й очікувати.
3
Вибирайте сковороди з досить товстим дном і стінками (не менше 4-5 мм). Товщина стінок в 2 мм допустиме лише в сковороді для млинців. Зверніть увагу, щоб на внутрішній частині дна звичайної сковороди не було ніяких горбків, западин або сколів. Що стосується зовнішньої поверхні дна, то воно необов'язково має бути гладким. Рівна поверхня дна з покриттям з вогнетривкої емалі, насамперед, розрахована для приготування їжі на електроплитах. У сковороди, яка розрахована для використання на газовій плиті, для рівномірного прогріву воно може бути ребристим або мати спіралевидні малюнок.
4
Варто звернути увагу і на ручку сковороди, а також на спосіб її кріплення. Віддавайте перевагу тим виробам, у яких ручка відлита разом з усією сковородою, а зверху покрита жароміцним пластиком або деревом. Якщо ручки кріпляться окремо, то простежте за тим, щоб вони були якісно приварені або закріплені заклепками. Однак при придбанні сковороди з тефлоновим покриттям від виробу з ручкою, яка закріплена заклепкою зсередини, варто відмовитися, так як її антипригарний шар вже порушений, а отже, немає гарантій, що він невдовзі не зруйнується і на решті її поверхні.
Зверніть увагу
Як же вибрати хорошу сковороду? Розмір. За розміром сковороди можуть бути маленькі, середні і великі. Ідеальним варіантом у кожної господині на кухні є наявність різних за розміром і призначенням сковорідок. Однак правильно вибирати сковороду, враховуючи діаметр конфорок вашої плити, вони повинні бути однаковими, щоб вогонь рівномірно охоплював дно сковороди, а не окремі частини.
Корисна порада
Досить заглянути в будь-який магазин побутових товарів, щоб здивуватися величезний вибір сковорідок. Яких тут тільки немає! Тефлонові, чавунні, сталеві ... їх сотні! Професіонали впевнені: хороша сковорода повинна бути важкою. Ні, не для того щоб зустрічати загуляв коханого. Тяжкість сковороди надає їй гарну стійкість на плиті, утримує від викривлення і забезпечує рівномірне нагрівання.