Як записати автозагрузочний диск.

Для того щоб мати можливість запускати деякі програми та додатки до входу в операційну систему, рекомендують створювати автозагрузочний диск . Для його запису потрібно враховувати кілька нюансів.
Вам знадобиться
  • - Nero Burning Rom;
  • - Iso File Burning.
Інструкція
1
Для початку навчіться записувати образи диск ов на DVD-носії. Це найпростіший метод. Для його здійснення можна використовувати безліч програм. Як приклад скачайте і встановіть популярний менеджер записи диск ов Nero Burning ROM.
2
Запустіть файл Nero.exe. На екрані відобразиться вікно програми із заголовком «Новий проект». Виберіть тип диск а, встановленого в привід, наприклад, DVD. Виберіть пункт DVD-ROM (Boot). Вивчіть праве меню вікна.
3
Виділіть параметр «Файл образу». Натисніть кнопку «Огляд» і вкажіть файл-образ диск а, який потрібно записати. Врахуйте, що після запису на диск е відображатиметься не образ, а файли, що зберігається в його архіві.
4
Після вибору необхідного файлу натисніть кнопку «Новий». У разі необхідності додайте додаткові файли і програми. Зверніть увагу на наступний нюанс: у режимі DOS зможуть запускатися тільки ті програми і утиліти, які були спеціально створені для цього.
5
Натисніть кнопку «Запис», розташовану на головній панелі інструментів програми, для переходу до детальних налаштувань майбутнього диск а. У вкладці «Запис» встановіть необхідну швидкість запису диск а. Якщо ви плануєте використовувати даний автозагрузочний диск з іншими комп'ютерами або ноутбуками, то не встановлюйте максимальну швидкість запису. Це може привести до некоректного читання деяких файлів.
6
В деяких випадках потрібно активувати функцію «фіналізувати диск » для успішної роботи з ним. Увімкніть цю функцію. Для старту процесу запису файлів натисніть кнопку «Прожиг».
7
Якщо вам не потрібно детальна настройка параметрів запису і додавання нових утиліт, то встановіть програму Iso File Burning. Запустіть цю програму. Вкажіть шлях до необхідному файлу, виберіть привід і натисніть кнопку «Запис ISO». Дочекайтеся завершення процесу запису файлів.