Як вивчити французька мова.

Французький мова належить до романської групи індоєвропейської мова овой сім'ї. Русский мова також належить до цієї родини, хоча і належить до групи слов'янських мова ів. Так як мова і споріднені, вчити французьку вам буде простіше, ніж, скажімо, китайська. А для ефективного вивчення мова а необхідно засвоїти кілька правил.
Вам знадобиться
  • - Кілька різних допомог з вивчення французької мови;
  • - кілька зошитів (товстих і тонких);
  • - доступ в інтернет;
  • - приділяти деякий час вивченню мови щодня.
Інструкція
1
Поставте перед собою чітку мету. Ви хочете спілкуватися з партнерами по бізнесу, читати в оригіналі французьку класику або збираєтеся подорожувати по Франції? Поставивши ясну мету, ви зможете вибудувати ланцюг дій, необхідних для її досягнення.
2
Займайтеся регулярно. Будьте готові витрачати від 1 до 3-х годин кожен день. Якщо ви будете переривати заняття, наприклад, день через чотири, то матеріал не буде засвоюватися, і дуже багато чого ви швидко забудете.
3
Заведіть 2 зошити для граматики і вправ, словникову зошит і зошит для запису ідіом і стійких виразів французького мова а. Словникову зошит розбийте на 26 букв французького алфавіту, виділяючи на кожну букву кількість аркушів, яке відповідає її употребляемости. Наприклад, сама вживана буква - С, для запису слів на цю букву виділіть приблизно 5 сторінок зошита.
4
Чи не вивчайте розділи мова а окремо. При вивченні граматики поповнюйте лексичний запас і будуйте синтаксичні конструкції із застосуванням цих знань. Зверніть особливу увагу на тему «Словотвір». Так як лексика французького мова а не особливо багата, успішне оволодіння цією темою відчутно розширить ваш словниковий запас.
5
Спілкуйтеся з носіями мова а. В інтернеті велика кількість сайтів, де ви можете попрактикуватися у спілкуванні французькою. Ніяке навчальний посібник не замінить розмови з живою людиною.
Зверніть увагу
Чи не заучувати нові слова і правила. Механічне повторення не дозволить вам навчитися вільно спілкуватися французькою. Вивчайте лексику для певних мовних ситуацій, наприклад, «похід в магазин», запам'ятовуйте нове слово з усіма його значеннями. Слова чужої мови стануть мертвим вантажем в пам'яті, якщо не переосмислювати нові знання.
Корисна порада
Нові слова найкраще запам'ятовувати в контексті, причому спочатку назвати російське слово, а потім французький переклад. У цьому випадку вам не доведеться болісно підбирати слова в спонтанному живій розмові.