Як прибрати зайву рідину з організму. Як прибрати з організму зайву рідину.

Накопиченню в організмі зайвої рідини сприяє безліч факторів, наприклад, надмірне споживання солі, копчених продуктів, малорухливий спосіб життя. Щоб позбутися її, не зашкодивши своєму організму, необхідно дотримуватися деяких рекомендацій.
Інструкція
1
Щодня пийте в достатній кількості воду, інакше організм почне запасатися рідиною , накопичуючи її з надлишком. Скільки саме випивати води, залежить від індивідуальних особливостей організму. У середньому, жінкам потрібно випивати близько 8 склянок води, а чоловікам - близько 13.
2
Не нехтуйте фізичною активністю, особливо якщо у вас сидяча робота. Перш за все, виведенню зайвої рідини сприяють різні вправи, що поліпшують метаболізм, а також спеціальні вправи для зняття набряклості з рук і ніг. Так, наприклад, зняттю набряклості рук і ніг можна посприяти, якщо лягти на спину і не згинаючи ліктів і колін, витягнути їх вгору. Далі ними потрібно протягом декількох хвилин спробувати створювати вібруючі руху.
3
Не зловживайте сечогінними засобами. Приймати їх можна тільки за призначенням лікаря і не постійно. Хоча вони і позбавляють організм від надлишку вологи, проте якщо не змінити свій раціон і спосіб життя, після закінчення їх дії організм знову буде накопичувати зайву рідину. До того ж, більшість сечогінних засобів може виводити з організму не тільки рідину, але і залізо, кальцій і калій.
4
Відрегулюйте щоденне споживання солі. Помірне вживання солі необхідно тому, що при її надлишку організму необхідно вивести її якомога швидше, тому він починає утримувати рідину.
5
Слідкуйте за правильним харчуванням. Щоб вивести з організму зайву рідину, необхідно вживати якомога більше овочів і фруктів. Особливо ефективно сприяють виведенню зайвої рідини буряк, кабачки, огірки, а також кавуни. Крім того, можна вживати хліб з борошна грубого помелу, крупи, яйця, знежирені молочні або м'ясні продукти. А ось вживання жирів, солодощів і цукру необхідно звести до мінімуму. У той час як від спиртних напоїв слід відмовитися взагалі. Як виняток зрідка можна випивати трохи вина.