Як позбутися ефективно від чорних крапок.

Чорні точки на обличчі (комедони) з'являються, якщо відбувається закупорювання сальних залоз особи. Існує багато методів позбавлення від комедонов, але в будь-якому випадку, бажано попередньо обговорити це питання з лікуючим лікарем.
Інструкція
1
Першим ділом обличчя необхідно очистити. Для цього зробіть парову ванночку. Візьміть миску, налийте туди окріп і капніть ефірного масла (рожеве масло або мало чайного дерева). Тримайте обличчя над парою, накривши голову рушником. Самостійно видаляти комедони в домашніх умовах можна, але необхідно дотримуватись певних правил, щоб інфекція не потрапила всередину.
2
Існує кілька салонних процедур, що дозволяють ефективно очистити обличчя від комедонів. Скористайтеся механічної чищенням. Процедура не надто приємна, але досить ефективна. Косметолог спочатку розпарює особа, а потім видавлює чорні точки за допомогою спеціальної лопатки.
3
Якщо ви хочете очистити верхній шар шкіри і оновити її клітини, погоджуйтеся на ультразвукову чистку обличчя.
4
Вакуумна очистка показана тим, хто не хоче травмувати шкіру, користуючись механічної чищенням.
5
Під час хімічного пілінгу комедони розчиняються за допомогою фруктових кислот, при цьому глибоко очищаються пори, і шкіра оновлюється.
6
Прибрати чорні точки на шкірі обличчя допоможуть маски. Візьміть невелику кількість вівсяних пластівців або геркулесу, подрібніть і змішайте з содою (одна чайна ложка). Розведіть приготовлену суміш молоком, щоб вийшла консистенція густої сметани. Потім нанесіть маску, витримайте хвилин 15, після чого змийте водою.
7
Приготуйте маску, до складу якої входить біла глина і аспірин. Розтлумачте 3 таблетки аспірину в порошок, додайте води і білу глину (1 чайну ложку). Нанесіть суміш на обличчя і змийте її через 20 хвилин.
8
Скористайтеся народними засобами для очищення шкіри обличчя. Візьміть однакову кількість соди і солі, змішайте їх. Попередньо сполоснувши гарячою водою особа, змочіть ватку і нанесіть на неї щіпку суміші. Обробіть місця, де є чорні крапки легкими рухами. Після цього вмийтеся, краще прохолодною водою, і нанесіть на шкіру зволожуючий крем для обличчя.