Як навчитися фокусів з монетою.

Будь-якій людині іноді хочеться здивувати своїх друзів і знайомих яким-небудь оригінальним фокусом, але далеко не завжди під рукою виявляється потрібний реквізит і предмети, необхідні для того, щоб цей фокус показати. Однак існує велика кількість фокусів з предметом, який завжди є в кишені у будь-якої людини - з монетою . Навчитися показувати різноманітні фокуси з монетами нескладно - для цього потрібно лише трохи практики.
Інструкція
1
Для першого фокуса вам знадобляться монета, стакан і носовичок 50х50 см. В стакан, на дно якого приклеєна монетка, налийте воду, а потім покажіть стакан глядачам. Накрийте стакан хусткою і потім приберіть хустку.
2
Запропонуйте кому-небудь подивитися в стакан - глянувши на нього зверху, глядач побачить монетку, яку не було видно під водою, коли на склянку дивилися збоку.
3
Для наступного фокусу вам буде потрібно пластикова пляшка об'ємом 2 літри, а також монетка, діаметр якої відповідає діаметру шийки пляшки. Покладіть пляшку в морозильну камеру на п'ять хвилин, а потім вийміть її і покладіть монетку на отвір горлечка, намочивши її водою. Через контакту з замерзлим пластиком монетка почне підстрибувати.
4
Ще один незвичайний фокус включає в себе роботу з асистентом. Монетку для цього фокусу покладіть на стіл і закрийте зверху хусткою 30х30 см, а потім попросіть когось із глядачів перевірити наявність монетки під хусткою.
5
Після цього хустку перекладіть з однієї руки в іншу так, що монетка зникає і глядачі, упевнитися в її наявності, здивуються. Монетку дістаньте з кишені одного з глядачів, який насправді є вашим асистентом. Після декількох глядачів він повинен теж підійти і перевірити наявність монетки, а потім непомітно забрати її.
6
Також ви можете зшити разом два однакових хустки і вшити в їх центр монетку. Глядач повинен вибрати одну монетку з великої жмені, після чого покладіть її на центр хустки, розстеленому на столі.
7
Хустка переверніть, а потім надіньте на нього гумку і стисніть під монеткою. Розтягуйте хустку за кути так, щоб гумка зіскочила, але монетка при цьому не впаде, так як при перевороті хустки вона повинна потрапити до вас у руку, а в хустці залишиться вшита заздалегідь монетка.
Фокуси з монетами - це один із способів здивувати оточуючих і залишити в їхній пам'яті приємні спогади про свою персону. Навчання цим фокусів багато в чому залежить від вашої наполегливості і терпіння. Існує кілька рекомендацій, які допоможуть оволодіти основами цієї майстерності.
Вам знадобиться
  • - хустка;
  • - монета;
  • - стакан.
Інструкція
1
Для початку визначтеся з розміром монет. Якщо вони будуть досить великими, фокус буде виглядати набагато ефектніше. Крім цього, великі монети краще звертають на себе увагу глядачів, ніж маленькі. Однак не слід вибирати і монети занадто великого розміру - тоді вам буде важко управлятися з ними.
2
Щодня тренуйтеся. У цій справі повинна вироблятися спритність рук. Намагайтеся якомога частіше перекладати монету з пальця на палець, перекочувати її між пальцями, доводячи ці рухи до автоматизму. З часом такі маніпуляції приведуть до автоматичного запам'ятовування, завдяки чому всі ваші дії з монетами будуть виглядати невимушено і легко. Будь заминки і труднощі здатні зробити з гарного фокуса клоунаду, тому серйозно поставтеся до цього пункту.
3
Переглядайте відео з фокусами. Особливу увагу зверніть майстерності подачі самого фокуса. Уміння завойовувати увагу аудиторії - одне з важливих якостей хорошого фокусника. Постійно навчайтеся. Чим більше ви будете освоювати нових фокусів з монетами, тим більше у вас буде шансів здивувати своїх близьких. Ви можете знайти масу цікавих фокусів з різних джерел: підручники, спеціальні програми, глобальна мережа і т.д.
4
Порадуйте своїх близьких простим і забавним фокусом. Вам знадобляться стакан, хустку (50 * 50 см) і монета. Ви показуєте аудиторії склянку, наповнену водою. На дні цього стакана повинна знаходитися заздалегідь приклеєна монета. Якщо ж дивитися збоку, то монети не видно.
5
Ви накриваєте хусткою стакан, робите магічні руху і швидко скидаєте хустку. Після цього пропонуєте будь-якому глядачеві заглянути в стакан зверху і переконатися в тому, що в ньому з'явилася монета. Секрет фокуса гранично простий: заздалегідь прикріплена монета не просвічується в повному склянці з боку, її можна помітити лише зверху.