Як оформити стіни спальні.

Життя людей складається з багатьох частин. І, напевно, одні з найважливіших - це сон і любов. Де знаходиться територія цих двох значущих граней людського буття? Зрозуміло, в спальній кімнаті. І від того, наскільки правильно буде оформлено приміщення спальні , залежить багато чого.
Інструкція
1
ПокритіеВибірая покриття для стін спальної кімнати, керуйтеся естетикою і раціональністю. Не використовуйте «холодні» стінні покриття: плитку, пластик, метал та інше. Навіть їх імітація буде не надто доречна в спальне.Для цього приміщення оптимальним буде покриття з теплих, натуральних матеріалів. Можна просто пофарбувати стіни водоемульсіонкой, можна наклеїти або навіть намалювати фрески, використовувати для покриття декоративну штукатурку або шпалери з нейтральним малюнком. Хорошим рішенням буде перетворити спальню в веранду, наклеївши на одну зі стін фотошпалери і правильно підсвітивши їх.
2
Кольорові застосовуйте в обробці спальні матеріали яскравих, кричущих відтінків. Це може викликати гострий психологічний дискомфорт. Не менш небажано застосування темних насичених кольорів типу винного, фіолетового, інтенсивного синього, зеленого і тому подобних.Оптімальним колірним рішенням для спальної кімнати є вибір теплою приглушеної гами. Вона чудово підходить для створення інтимної і спокійної обстановки в приміщенні. Яскраві кольорові плями же в інтер'єр з'являються за рахунок елементів декору - картин, статуеток в стінних нішах і тому подібного. Звичайно, колір стін повинен бути підпорядкований загальному стильовому напрямку дизайну спальні . Якщо, наприклад, ваша кімната в японському стилі, то «японський вектор» слід відобразити в декорі покриття для стін.
3
СветПроектіруя оформлення спальні , не забудьте про світловий дизайн. У спальній кімнаті повинні бути передбачені декілька джерел освітлення - верхнє і локальне. Освітлення здатне повністю змінити сприйняття спальні , а тому продумувати світло для стелі, стін, прікроватних столиків, стінних ніш, а так же декоративну підсвітку слід з великою обережністю.
4
Елементи декораНе намагайтеся створити на стіні у спальні домашню фотогалерею або виставку сучасного мистецтва. Зайве також говорити про те, що тематика прикрас для інтер'єру повинна відповідати тематиці самого інтерьера.Как правило, стіни в спальній кімнаті не перевантажують декором. Однієї-двох картин чи інших декоративних елементів, декількох статуеток в нішах, якщо такі передбачені, буває достатньо.