Як в'ялити камбалу. покрокове приготування страви, справжній рецепт, фото.

Не кожна господиня візьметься за приготування камбали, адже існує думка, що ця риба складна в приготуванні. При смаженні камбали багато стикаються з проблемою очищення від гострої луски і усуненні особливого запаху. Приготувавши в'ялену камбалу , ви зможете насолодитися її смаком, не витрачаючи на це багато сил.
Вам знадобиться
    • Свіжа камбала;
    • сіль;
    • щільна нитка.
Інструкція
1
Підготуйте рибу. Відріжте голову і зябра. Відрізуйте голову і зябра, по колу, залишаючи якомога більше м'яса. У камбалі дуже мало нутрощів, тому якщо риба маленька, виймати їх немає необхідності. Якщо тушка риби велика, приберіть всі нутрощі. Ретельно промийте рибу під проточною водою. Залиште камбалу в прохолодному місці на кілька годин, після чого злийте рідину, що утворилася.
2
Кожну тушку ретельно натріть крупною сіллю всередині і зовні. Покладіть рибу в глибоку ємність.
3
Приготуйте соляний розчин. На кожну склянку солі додайте 4 склянки холодної води. Отриманим розчином залийте камбалу . Покладіть на рибу гніт і залиште солитися від 3 до 7 днів. Час засолювання залежить від того, наскільки солону рибу ви хочете отримати.
4
Просолену рибу, промийте її від солі. Залиште камбалу в холодній воді на кілька годин. Після того, як риба полежить у воді, насадите її на шпагат. Для цього візьміть шпагат або щільну нитку, вставте нитку у велику голку. Проткніть голкою тушку риби і посуньте її на нитку.
5
Розвісьте рибу на добре провітрюваному місці так, щоб вона не стикалася один з одним. Влітку можна повісити рибу на вулицю або балкон, а в холодну пору розтягнути шпагат біля кухонного вікна. Час в'ялення від 1 до 2 тижнів, залежно від розміру камбали.
6
Після того як риба готова, зніміть її зі шпагату і оберніть папером. Зберігайте в добре провітрюваному місці.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=Dd2FJwZNTqY
Зверніть увагу
Не можна зберігати в'ялену рибу в поліетиленових пакетах.
Корисна порада
Якщо ви вяліте рибу на свіжому повітрі, потрібно вберегти її від мух. Для цього кожну рибину натріть слабким розчином оцту, а навколо організуйте марлеві «стінки». Якщо ви вяліте камбалу з головою, потрібно ретельно промазати сіллю жабри.Внутренності з камбали добре вдаються, поки вона трохи заморожена.Еслі у вас немає великої голки, можна використовувати шило, або дуже гострий ніж. Також можна підвішувати рибу, використовуючи канцелярські скріпки.