Як зібрати біохімію сечі.

Для діагностики патологій, пов'язаних з сечовидільної системою, лікарі часто призначають біохімічне дослідження сечі . Однак багато пацієнтів відчувають труднощі зі збором матеріалу. А між тим, від цього залежить достовірність результатів.
Інструкція
1
Матеріал для біохімічного дослідження збирається протягом доби. Ємність для сечі повинна бути чистою і сухою. Бажано, щоб її обсяг був не менше двох-трьох літрів.
2
Почніть збір сечі в 6-7 ранку, щоб у той же час наступного дня закінчити процедуру. Це пов'язано з тим, що більшість лабораторій приймає матеріал для дослідження не пізніше 8-9 годин.
3
В призначений час спорожните сечовий міхур. Першу ранкову порцію сечі вилийте в унітаз, так як вона була вироблена нирками протягом ночі.
4
Виливайте всю сечу, виділену за добу, в одну ємність. Останню порцію зберіть в той же час, у який напередодні вранці було розпочато збір. Навіть якщо до того часу ви не відчуваєте позивів до сечовипускання, необхідно спорожнити сечовий міхур примусово. Якщо протягом доби хоча б одна порція сечі не було додано в загальну ємність, результат дослідження не буде об'єктивним. В цьому випадку перервіть збір і почніть його заново наступного ранку.
5
Протягом доби дотримуйте звичний вам питної режим. Не обмежуйте себе в рідині.
6
Перемішайте всю виділену за добу рідина. Підрахуйте її загальний обсяг.
7
Відлийте 50-100 мл сечі (залежно від вимог конкретної лабораторії) в невеликий стерильний контейнер.
8
Прикладіть до контейнера папірець, на якій напишіть загальний обсяг виділеної за добу сечі . Вкажіть також свою вагу. Ці параметри будуть необхідні лаборанту для підрахунків та отримання достовірного результату аналізу.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=-C3RNy8fQug
Зверніть увагу
Для отримання достовірного результату аналізу, необхідно здавати матеріал не менш, ніж через три доби після закінчення терапії (якщо вона проводилась). Вітаміни та лікарські препарати впливають на склад сечі, а тому при їх прийомі неможливо буде визначити, чим викликане виявлене відхилення.