Як підвищити швидкість ADSL модему.

Багато користувачів незадоволені швидкістю доступу в інтернет при використанні ADSL-модемів. Незважаючи на те, що неможливо перевищити встановлену провайдером планку швидкості доступу, можна максимально до неї наблизитися.
Вам знадобиться
  • - Traffic Compressor;
  • - Advanced System Care.
Інструкція
1
На швидкість доступу до інтернету впливає величезна кількість чинників. Іноді повільна прогрузкі web-сторінок є наслідком недостатньої потужності ноутбука або стаціонарного комп'ютера. Оптимізуйте ваш комп'ютер. Скачайте програму Advanced System Care.
2
Для цього відвідайте офіційний сайт виробника цієї утиліти www.iobit.com. Встановіть викачане додаток і запустіть його. Перейдіть в меню «Діагностика системи».
3
Виділіть всі чотири існуючих пункту. Натисніть кнопку «Сканувати». Зачекайте, поки програма знайде неполадки в роботі системи і жорсткого диска. Після завершення цього процесу натисніть кнопку «Ремонт».
4
Відкрийте меню «Очищення Windows». Повторіть алгоритм дій, описаний в попередньому кроці. Закрийте програму.
5
Тепер скачайте і встановіть програму Traffic Compressor. Вона дозволяє на 15-20% збільшити швидкість завантаження web-сторінок. Відкрийте програму і дозвольте йому працювати в автоматичному режимі.
6
Відкрийте ваш браузер. Рекомендують використовувати наступні програми: FireFox, Opera або Google Chrome. Вимкніть плагіни і надбудови. Це дозволить збільшити швидкість роботи браузера.
7
Якщо після виконаних операцій швидкість доступу до інтернету все ще низька, то перевірте телефонну лінію. По-перше, переконайтеся в тому, що ваш ADSL-модем підключений до телефонної лінії через спліттер. Це пристрій не тільки виконує функцію своєрідного трійника, а й розділяє високі і низькі частоти, що благотворно впливає на якість сигналу.
8
По-друге, переконайтеся в цілісності телефонного кабелю. По-можливості намагайтеся позбутися великої кількості спайок і скруток. Справа в тому, що наявність даних елементів негативно позначається на швидкості передачі даних. Рекомендують купувати новий телефонний кабель при підключенні ADSL- модему.