Як замовити косметику Oriflame.

Завдяки своїй високій якості і вельми демократичними цінами знаменита косметика шведської фірми Oriflame придбала безліч відданих шанувальників в Росії і в країнах СНД. Її декоративні та доглядають кошти для шкіри і волосся заслужено користуються великою популярністю серед жінок різного віку і соціальних категорій. Великою перевагою цієї косметики є те, що замовити її можна прямо з дому по інтернету або по телефону, без утомливих походів по магазинах.
Інструкція
1
Фірмової особливістю косметики Oriflame завжди було її поширення виключно через світову мережу незалежних консультантів. Завдяки ефективній маркетинговій стратегії офіс консультантів Oriflame можна знайти практично в кожному населеному пункті. Але навіть якщо цього немає, нічого страшного - замовити косметику Oriflame завжди можна через інтернет або виписати за допомогою каталогів поштою.
2
Якщо ви вирішили придбати для себе продукцію Oriflame, насамперед, виберіть найбільш зручний для вас шлях знайомства з пропонованим асортиментом і оформлення замовлення. Якщо ви живете у великому місті, то, ймовірно, більш підходящим способом буде безпосереднє спілкування з консультантами та представниками компанії, які зможуть показати вам каталоги і зразки продукції, а потім оформлять для вас замовлення.
3
Навіть якщо серед ваших знайомих немає нікого, хто користувався б косметикою Oriflame або був знайомий з її представниками, знайти консультанта буде не складно. Подивіться місцеві рекламні газети в розділі «мережевий маркетинг» або приватних оголошень. В них дуже часто зустрічаються повідомлення від представників компанії. Все, що вам буде потрібно зробити, - зателефонувати за телефоном і домовитися про зустріч у вас вдома або в офісі консультанта.
4
Ви так само можете замовити косметику Oriflame через інтернет. В мережі сьогодні існує безліч сайтів представників цієї компанії. Виберіть в пошуковій видачі офіційний сайт компанії у вашому регіоні або сайт консультанта, що знаходиться у вашому місті. Якщо ви обрали офіційний сайт компанії, то при відвідуванні його вам буде запропоновано вибрати один з можливих варіантів.
5
Або ви просто залишаєте заявку на сайті з зазначенням своїх контактних даних та бажаного товару, після чого з вами зв'яжеться представник фірми і оформить ваше замовлення. Або ви реєструєтесь на сайті в якості зареєстрованого постійного покупця продукції і надалі зможете самі діяти в якості незалежного консультанта. В цьому випадку, крім замовленої продукції, вам надішлють також каталоги з описом асортименту та інструкції по самостійній діяльності.