Як встановити роутер Asus wl-520gc. Як правильно вибрати веб камеру.

Маршрутизатор або роутери використовують для створення власних локальних мереж. Якщо до майбутньої мережі будуть підключені ноутбуки, то рекомендують вибирати Wi-Fi маршрутизатори.
Вам знадобиться
  • - мережеві кабелі.
Інструкція
1
Щоб правильно вибрати Wi-Fi маршрутизатор, необхідно вивчити параметри роботи бездротових адаптерів ноутбуків. Також необхідно врахувати тип підключення до сервера провайдера (DSL або LAN).
2
Знайдіть інформацію про параметри роботи мережевих адаптерів ноутбуків. Вона є в інструкції до ноутбука і на сайті виробника цього обладнання. Придбайте відповідний Wi-Fi маршрутизатор. У вашому випадку це Asus wl-520.
3
Встановіть Wi-Fi маршрутизатор в доступному місці. Підключіть його до електромережі. З'єднайте з портом WAN пристрою кабель підключення до інтернету. До каналу LAN, в свою чергу, підключіть будь ноутбук або стаціонарний комп'ютер.
4
Запустіть браузер на підключеному до маршрутизатора обладнанні. Введіть в його адресний рядок http://192.168.1.1.
5
Програмне забезпечення даного Wi-Fi маршрутизатора дозволяє швидко налаштувати підключення до інтернету. Після входу в web-інтерфейс пристрою натисніть кнопку OK для переходу до меню швидкого настроювання.
6
Слідуючи покрокової інструкції, встановіть необхідні значення для всіх параметрів. Які саме потрібно задати значення, уточніть на офіційному форумі вашого провайдера.
7
Зупиніться при появі меню Configure Wireless Interface. Параметри цього меню слід задати таким чином, щоб вони відповідали характеристикам мережевих адаптерів ноутбуків. Введіть ім'я (SSID) майбутньої бездротової мережі. Із запропонованих варіантів виберіть тип безпеки. У тому випадку, якщо адаптери ноутбуків працюють з мережею WPA або WPA2-PSK, виберіть цей тип.
8
Встановіть складний пароль для доступу до бездротової точки доступу. Перезавантажте маршрутизатор. Для цього натисніть кнопку Save & Exit в головному меню налаштувань.
9
Підключіть до бездротової мережі ваші ноутбуки і комунікатори. З'єднайте стаціонарні комп'ютери з портами LAN маршрутизатора.
Коли у власників стаціонарних комп'ютерів з'являється ноутбук, оснащений підтримкою бездротової мережі, виникає задача об'єднати ці два пристрої для одночасного доступу в інтернет. Правильно налаштувавши маршрутизатор asus wl-520gc, ви зможете вирішити поставлене завдання.
Інструкція
1
Підключіть кабель вашого стаціонарного комп'ютера до одного з чотирьох портів роутера. Кабель домашньої мережі підключіть до порту wan.
2
Збережіть в окремий файл настройки поточного інтернет-з'єднання. Для цього клацніть по кнопці «Пуск», виберіть пункт "Налаштування" і зайдіть в «Панель управління». У новому вікні клікніть по ярлику «Мережеві підключення». Перед вами з'явиться розділ «ЛВС». Знайдіть у ньому строчку «Підключення по локальній мережі». За допомогою клацання правою кнопки миші відкрийте «Властивості». Виділіть вкладку «Загальні» і виберіть рядок «Протокол інтернету». Натисніть кнопку «Властивості». Створіть текстовий документ і скопіюйте в нього всі параметри з цієї вкладки.
3
Виставите нові параметри. Виберіть значення "Отримати ip-адреса автоматично" і "Отримати dns-сервера автоматично", натисніть "ОК".
4
Переходьте до налаштування маршрутизатор а. Введіть «http://192.168.1.1» в адресний рядок інтернет-браузера без лапок. У вікні заповніть поля, призначені для введення логіна і пароля. В обидві рядки введіть слово "admin" і натисніть "ОК".
5
У наступному вікні виберіть параметр «Швидка настройка" і клацніть по кнопці «ОК». Виберіть часовий пояс, в якому ви перебуваєте, і натисніть "Далі". У з'явилися значеннях виберіть "РРТР" і знову натисніть «Далі». У новому вікні вас попросять ввести ім'я користувача і пароль, видані вашим провайдером для доступу в інтернет. Ще раз клікніть по кнопці "Далі".
6
Переходьте до налаштувань wan ip. Навпаки параметра "Get ip automatically" виберіть "no". Потім введіть збережені в текстовому документі значення ip-адреси, маски підмережі і основного шлюзу в відповідні поля. Поруч з рядком "Get dns automatically" поставте "no". Натисніть «Далі».
7
Придумайте назву для майбутньої бездротової мережі і впишіть її в поле "ssid". Виберіть рівень безпеки, який вважаєте за потрібне і введіть довільний пароль. Натисніть «Фініш».