Як утриматися на роботі.

Якщо вам нарешті вдалося отримати те місце роботи, про який ви давно мріяли, зробіть все можливе, щоб утриматися на ньому. Ретельно продумайте тактику своєї поведінки, щоб не робити образливих промахів і не відштовхнути від себе нових колег.
Інструкція
1
Ви повинні зробити все можливе, щоб якомога швидше влитися в колектив і "стати своєю". Тому постарайтеся бути відкритою і доброзичливою. Не соромтеся запитувати ради, консультуватися з більш досвідченими колегами.
2
Навчіться спокійно, без образ вислуховувати зауваження і виправляти помилки в роботі . Але не варто вказувати, а вже тим більше в різкій формі, на недоліки в роботі колег. У них може виникнути нездорове почуття конкуренції. Вони згодом будуть надмірно прискіпливо ставитися до вашої роботі .
3
Ні в якому разі не вступайте в конфлікт, уникайте таких ситуацій. Навпаки, будьте коректні не тільки з керівництвом, але і з іншими співробітниками.
4
Не варто часто згадувати і ставити в приклад колишнє керівництво і попереднє місце вашої діяльності. Навряд чи комусь із начальства або нових колег сподобається таке недоречне порівняння.
5
Постійно підвищуйте свій професійний рівень. Компетентні фахівці завжди будуть затребувані керівництвом. Але не варто надто показувати свою значимість. Будьте скромні й старанні.
6
Ні в якому разі не пред'являйте відразу ж надмірно завищених вимог: високого окладу, систематичних преміальних винагород, просування по службі. Краще задумайтесь над тим, як довести свою профпридатність.
7
Чи не запізнюйтесь на роботу і не займайтеся на робочому місці сторонніми речами (розмовами з подругами по телефону, читанням журналів тощо.).
8
Ні в якому разі не затівайте флірту з колегами і з начальством. Це свідчитиме про ваш непрофесіоналізм.
9
Обов'язково дотримуйтеся дрес-коду. Будьте завжди охайно і стильно одягнені.
10
У відношенні з клієнтами зберігайте витримку і розуміння.
11
Постарайтеся бути мобільною, готової до змін. Якщо виникне необхідність поїздки у відрядження, не варто відмовлятися, посилаючись на наявність маленьких дітей або погане самопочуття.
12
Любіть те, чим ви займаєтеся, і тоді ви зможете не тільки втриматися на своєму робочому місці, але і просунутися по кар'єрних сходах, і поліпшити матеріальне становище своєї родини.