Як отримати від Діда Мороза подарунок.

Напередодні Нового Року в казку хочеться вірити всім, особливо дітям. І найбільше диво для них - це подарунок від Діда Мороза . Зробити казку реальністю під силу батькам. І в самий прекрасне свято в році дитина зможе відчути чарівний настрій Нового Року.
Інструкція
1
Писати лист Діду Морозу доведеться дорослим. Для цього зайдіть на офіційний сайт, зареєструйтесь і виберіть з каталогу лист і подарунок , який поштою прийде перед Новим Роком дитині. Вартість таких послуг цілком доступна. Пошта діда мороза має захисні знаки, що підтверджують достовірність отриманого подарунка. Поздоровлення від Діда Мороза ви зможете замовити і на Пошті Росії. У місцевому поштовому відділенні з каталогу виберіть вітального листа, подарунок або "Сюрприз від Діда Мороза ".
2
Ваша дитина більше вірить в Санта Клауса? Можна написати лист і йому. Знати для цього англійську мову зовсім необов'язково. На офіційному сайті Санта Клауса є можливість написати по-російськи. У відповідь прийде послання з поздоровленнями і невеликим сюрпризом. Приємні послуги західного чарівника необхідно сплатити, це невелика сума в євро. На додаток до листа на сайті Санти можна вибрати різні сувеніри з Новорічної символікою. До речі, письму від західного чарівника радіють не тільки діти, а й дорослі. Так само на сайті ви можете самі скласти послання, вказавши ті моменти з життя дитини, про які знаєте тільки ви, що допоможе малюкові ще більше повірити в новорічне диво. Цей лист Санта напише на красивому бланку і докладе до нього новорічну листівку.
3
Хочеться безкорисливих чудес? Напишіть листа Діду Морозу, що проживає в російській частині Лапландії, на території Лапландського заповідника. Дідусь дуже уважно читає всі листи, які можна надсилати йому протягом усього року. Він обов'язково відповість на лист, розповість про своє життя і про чудеса заповідника. Писати йому потрібно за адресою: 184506, м Мончегорськ, провулок Зелений, 8. Обов'язково зробіть позначку «Дідові Морозу».
4
В резиденцію чарівника у Великому Устюзі можна потрапити і в гості. Там, в різьбленому теремі в казковій атмосфері дитина отримає подарунок з рук самого Діда Мороза . Така подорож стане відмінним подарунком на Новий Рік для всієї родини. Інформацію про такі послуги ви зможете знайти на офіційному сайті Діда Мороза .
Корисна порада
Писати чарівникам краще заздалегідь, так як перед самим Новим Роком пошта дуже завантажена та поздоровлення можуть запізнитися.
Багато років батьки самостійно підтримували у своїх дітях віру в Діда Мороза - символу чарівництва новорічних свят. Але деякий час тому з'явилася можливість підтримати цю віру ззовні - тепер кожен може замовити вітальну листівку від Діда Мороза. Але як же це зробити?
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - доступ в інтернет;
  • - гроші для оплати послуги.
Інструкція
1
Оберіть, в якій організації ви хочете замовити лист . Їх існує досить багато. Наприклад, ви можете скористатися послугами таких сайтів, як «Вітальні листи» або «Пошта Діда Мороза». Також ви можете замовити привітання з «офіційної резиденції Діда Мороза» в місті Великий Устюг. Координати цих організацій можна знайти як в інтернеті, так і за оголошеннями в пресі.
2
Вирішивши, звідки ви хочете отримати привітання, виберіть його форму. Це може бути як вітальна листівка з відповідним написом, так і цілий набір в лист м, конвертом зі святковими марками і фотографією Діда Мороза. З резиденції у Великому Устюзі з лист м можна також замовити подарунок. Вітання також може бути іменним.Также зазвичай можна вибрати текст привітання залежно від статі, віку та інтересів дитини, а також вид і колір паперу. Існують і тексти листів для дорослих людей, наприклад, якщо ви захочете привітати від імені Діда Мороза колег або родичів.
3
Знайшовши кращий варіант листа, оформіть замовлення. Це можна зробити по телефону або на сайті організації. Дізнайтеся вартість привітання та умови оплати. Середня ціна такого листа без подарунків становить 100-150 рублей.Напрімер, на сайті резиденції Діда Мороза у Великому Устюзі замовлення слід оформляти таким чином - початку вибрати бланк, потім вказати прізвище, ім'я, по батькові , стать і вік адресата, бажану дату отримання листа та побажання до тексту привітання. Ви можете також написати лист для своєї дитини повністю самостійно, і воно буде надруковано на відповідному святковому бланку.
4
Сплатіть лист так, як вимагає організація. Це може бути накладений платіж при отриманні конверта на пошті або передоплата з банківського рахунку або за допомогою «електронних грошей».
Зверніть увагу
Вітання краще замовляти заздалегідь. Багато хто, компанії, що займаються подібною розсилкою попереджають, що якщо замовлення було зроблено після 26 грудня, лист прийде вже після 1 січня.