Як розмістити гостей.

У вас намічається вечірка або сімейне торжество? Крім меню і розваг також необхідно продумати і те, як правильно розсадити гостей , щоб усім було комфортно. Є основні правила, які варто враховувати при розміщенні запрошених.
Інструкція
1
Зазвичай господар і господиня сидять навпроти один одного. Важливо, щоб господині будинку було видно всіх гостей , але при цьому у неї повинна бути можливість в будь-який момент вільно встати з-за столу, нікого не турбуючи.
2
Якщо привід для свята - це чий - то день народження, то почесне місце належить імениннику. Поруч з ним садять батьків, потім родичів і друзів.
3
Якщо в компанії присутні кілька вельми активних людей, які люблять розважати публіку і бути в центрі уваги, то правильним рішенням буде розсадити їх в протилежних частинах столу.
4
Не варто розміщувати самотньої людини поруч із закоханою парою. Оптимальний варіант нікого не образити - наявність пари (наявної або потенційної) для кожного запрошеного.
5
Постарайтеся розсадити гостей , приймаючи до уваги їхні інтереси і особливості характеру. Невдалий варіант посадки: сусідство розв'язного молодого людини і скромниці, а також двох сором'язливих і мовчазних персон.
6
усаджених рядом ділові партнери або бізнесмени, що працюють в схожих областях, можуть зіпсувати святковий настрій оточуючим або змусити їх нудьгувати, постійно обговорюючи свої робочі моменти.
7
Якщо на заході будуть присутні іноземні громадяни, також не усаджуйте їх разом, приділіть їм трохи більше уваги при обслуговуванні та спілкуванні, врахуйте їх ступінь володіння загальною для всіх мовою.
8
Якщо намічається велике торжество з великою кількістю запрошених (ювілей або весілля), то буде доречно заздалегідь зробити рассадочние іменні картки для гостей . Вони потрібні для того, щоб кожен гість сів на відведене саме для нього місце. Можна на вході в банкетний зал помістити план розсадки гостей , а на столи поставити картки з їхніми іменами.
Корисна порада
Пам'ятайте найголовніше: чи не розміщуйте гостей, раніше не представивши, їх одне одному.