Як встановити другий Skype.

Існує величезна кількість всіляких програм для спілкування в інтернеті. Лідером у цій галузі досі залишається програма Skype. Проблеми з нею виникають лише в тому випадку, якщо потрібно одночасно запустити дві її копії.
Інструкція
1
Для того щоб встановити другий Skype, існує кілька методик. Для початку спробуйте встановити цей додаток, використовуючи інший обліковий запис.
2
Натисніть кнопку «Пуск», перейдіть в меню «Завершення роботи» і виберіть варіант «Змінити обліковий запис».
3
Увійдіть в операційну систему, використовуючи інший аккаунт. Повторіть процес установки програми Skype. Зверніть увагу на той факт, що в даній ситуації рекомендують встановлювати версію програми, відмінну від тієї, що вже є на комп'ютері. Так ви зможете уникнути проблем накладення важливих файлів.
4
Мінус даного методу в тому, що ви як і раніше не зможете використовувати одночасно дві копії програми Skype. Щоб синхронно увійти в програму з двох різних акаунтів, використовуйте командний рядок. Натисніть клавіші «Пуск» і R.
5
У вікні пропишіть латинськими літерами наступну команду: C: Program FilеsSкypePhоneSkуpе.еxe/secоndary. Натисніть клавішу Enter. Після цього відбудеться запуск другий копії програми Skype.
6
У тому випадку, якщо відбудеться автоматична авторизація використовуваного аккаунта, відкрийте налаштування програми і відключіть пункт «Входити при кожному запуску».
7
Мінус даного методу в тому, що далеко не завжди зручно щоразу вводити довгу команду для запису другий копії програми Skype. Цією труднощі можна уникнути. Створіть додатковий ярлик для файлу Skype.exe і назвіть його, наприклад, Skype 2.
8
Клацніть правою кнопкою по створеному ярлику і виберіть пункт «Властивості». Тепер знайдіть поле об'єкт. В даному випадку в ньому знаходиться рядок "C: Program FilesSkypePhoneSkype.exe".
9
Допишите через пробіл після лапок символи/secоndary. Тобто кінцевий вигляд рядка буде таким: "C: Prоgrаm FilеsSkуpePhoneSkype.exe"/sеcоndary. Тепер при запуску цього ярлика буде відкриватися друга копія Skype.