Як приготувати кефір з Наріне. Як приготувати кефір на основі закваски з нарине.

Кефір здавна цінується своїми цілющими властивостями. Найбільшою користю володіє продукт, приготований в домашніх умовах. З цією метою молоко заквашують препаратом, що містить молочнокислі бактерії. В якості такого засобу можна використовувати "Наріне". За даними досліджень "Наріне" володіє високою приживлюваністю в шлунково-кишковому тракті. Крім того, він характеризується стійкістю до патогенних бактерій. Тому його рекомендують застосовувати в лікувально - профілактичних цілях при захворюваннях шлунково - кишкового тракту і людям з ослабленим організмом.
Вам знадобиться
    • 1 л 150 мл молока
    • скляна тара
    • 1 пакетик "Наріне".
Інструкція
1
Спочатку приготуйте закваску, на основі якої робиться кефір. Для цього в емальований посуд налийте 150 мл молока, краще з низьким відсотком жирності. Закип'ятіть його і остудіть до 39-40 градусів. Саме при такій температурі починають розмножуватися молочнокислі бактерії. Поки молоко остигає попарте скляну тару, в якій будете робити закваску. Як тільки молоко охолоне до потрібної температури, перелийте його в підготовлений посуд.
2
Додайте вміст одного пакетика в молоко, щільно закрийте, оберніть папером у декілька шарів, укутайте ковдрою. Це робиться для того, щоб зберегти температуру приготування закваски. Залиште молоко для сквашування на 22-24 години.
3
Після закінчення потрібного часу, помістіть закваску в холодильник на 3-4 години. А перед приготуванням кефіру її слід ретельно перемішати до отримання однорідної маси.
4
Тепер приступайте безпосередньо до приготування продукту. Для цього на літр простерилізованого (кип'яченого) молока покладіть 2 столові ложки закваски. Потім оберніть його аналогічним способом і залиште для сквашування на 5-7 годин. Через зазначений час кефір готовий до вживання.
5
Перед вживанням кефіру можна додати в нього шматочки фруктів, мюслі, ягоди. Це тільки зробить його смачніше і корисніше.
Зверніть увагу
Для отримання якісного продукту необхідно дотримуватися стерильність посуду і температуру сквашування молока.
Корисна порада
Закваску слід зберігати при температурі + 2 + 6 градусів не більше 7 днів. А готовий продукт зберігається при цій же температурі не більше 2 днів.