Як в'язати палець у рукавиці.

вив'язування пальця - найскладніший момент у в'язанні рукавиць. Як тільки ви навчитеся в'язати палець, в'язання рукавиць стане простим завданням.

Вам знадобиться

- пряжа - спиці - англійська шпилька

Інструкція
1

Свзять манжету майбутньої рукавиці. Для того, щоб вив'язати великий палець, додавати рівномірно на початку внутрішньої сторони рукавиці по 2 петлі кожні 2 ряди. Кількість петель має збільшитися приблизно на третину.

2

Додані петлі залишити на англійській шпильці. Над ними набрати 5-7 петель (в завімімості від розміру) і провязать 1 ряд лицьовими петлями. Потім рівномірно збавляти петлі, поки не залишиться тільки 1 петля. Далі в'язати рукавицю прямо.

3

Петлі, залишені на англійській шпильці, і з перемички набрати 5-7 петель. Розподілити петлі на 3 спиці і в'язати прямо приблизно 5 см (залежить від розміру). Для того, щоб вийшов кінчик пальця, в кінці робота поступово зменшувати петлі, поки не спицях не залишиться 6 петель. Після цього петлі стягти.

Корисні поради

Додаткові петлі можна залишити не на шпильці, а на окремій нитці. Перед початком роботи обов'язково зв'яжіть зразок з обраної пряжі і зніміть мірки з руки.