Як вибрати фарбу для стін.

Рано чи пізно в будь-якій квартирі доводиться робити ремонт. І тут виникає питання: як вибрати фарбу для стін, щоб вони надовго зберегли привабливий зовнішній вигляд? На будівельному ринку представлено безліч різноманітних барв і серед них потрібно знайти ту, яка підійде саме для вашого інтер'єру. В такому питанні варто прислухатися до порад професіоналів.
Інструкція
1
Використовуйте для фарбування усередині житлових приміщень водно-дисперсійні фарби. Вони дозволяють стін ам "дихати", що покращує мікроклімат приміщення, і поділяються на три види: фарби на основі клею ПВА, латексні і акрилові. Клейовою фарбою офарблюйте стін и тільки сухих приміщень, вона має низьку зносостійкість і легко змивається водою. Латексну застосовуйте для фарбування текстурних поверхонь, склошпалер, вона підходить для вологих приміщень. Акрилову використовуйте там, де стін и вимагають частого миття - наприклад, на кухні або в передпокою. Така фарба сама універсальна, але й найдорожча.
2
При покупці звертайте увагу на такі властивості, як тиксотропність і зносостійкість. Тиксотропна фарба не дає патьоків на стін ах і не капає, а це важливо для любителя робити ремонт своїми руками. Наносите її ворсистим валиком (Не поролоновим!), Можете також пензлем або фарбопультом, для якого її треба розбавити. Найвища зносостійкість у акрилових фарб.
3
Вибирайте фарбу , що має високу покриваність - це витрата фарби на 1 кв. м фарбується, краще візьміть більш дорогу з низькою витратою на одиницю площі - у підсумку заплатите менше, якість фарбування буде вище і робота буде зроблена швидше.
4
По можливості використовуйте декоративні фарби на водній основі, які відносяться до екологічно чистим - це найсучасніші фарби, які мають у своєму складі мінеральні та полімерні добавки, що надають їм різні властивості для досягнення дизайнерських ефектів: "під мармур", " під золото "," під оксамит ", фарби-хамелеони. Вони мають високу зносостійкість і можуть застосовуватися в будь-яких приміщеннях.
5
Для фарбування стін в дитячих кімнатах використовуйте екологічні фарби, які називають ще "зеленими фарбами". Вони абсолютно не токсичні, тому що не мають у своєму складі шкідливих речовин. На них стоїть знак виробника, що позначає екологічно безпечний продукт.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=av3Y7DG1J28
Зверніть увагу
Водно-дисперсійні фарби швидко сохнуть (близько 1 години до отлипа і 12 годин до повного висихання), що є їх перевагою. Найвищі вимоги до безпеки матеріалів пред'являються в Швеції, Данії, Фінляндії та Норвегії. Купуючи фарбу для стін західно-європейських виробників, можете бути впевнені у відсутності в ній шкідливих речовин для здоров'я людини.
Корисна порада
При роботі з фарбами застосовуйте засоби захисту і провітрюйте приміщення. Фарбування стін всередині приміщення виробляєте при температурі від +8 до +35 градусів для найкращої якості фарбування.