Як змінити вираз обличчя. Як змінить брів.

У людини його внутрішній стан можна зрозуміти за висловом особи , якщо, звичайно, він не хоче приховати свідомо свої бурхливі емоції. На даний момент припускають, що така залежність може бути взаімообратних. Інакше якщо ви хочете для себе внутрішньої гармонії, постарайтеся надати нейтральне вираз і вашому обличчю. Хочете, щоб все співало у вашій душі - посміхайтеся. Змінити вираз особи вам допоможе форма брів.
Інструкція
1
Керуйтеся при зміні форми брів особистими уподобаннями. Але косметологи радять проаналізувати, як така процедура зможе змінити вираз на вашому обличчі. Істотно на вираз особи впливає те, куди дивляться у ваших брів зовнішні куточки і те, якої форми вони будуть.
2
Якщо ви хочете справити довіру і серйозність, то зовнішній куточок і підстава брови повинні розташовуватися на одній лінії. Така рівна форма брови додасть особі врівноваженість, інтелігентність, задума і допоможе розширити візуально дуже вузьке обличчя.
3
Втомлене і сумне вираз особи додадуть брови, якщо їх зовнішні куточки дивляться вниз. Також вони візуально подовжують обличчя. Зустрічаються такі брови досить рідко.
4
Легке здивування і озорное вираз особи буде, якщо зовнішній куточок брови дивиться вгору. Це робить погляд ніжним і трохи наївним. Тому більше підходить такий напрямок жінці, ніж чоловікові. Володарка таких брів виглядає молодше, а обличчя візуально подовжується.
5
Зверніть увагу на форму брови. Вона також впливає на вираз особи . Якщо ви додасте брови дугоподібні округлу форму, то цим пом'якшите особа з різкими і яскраво вираженими рисами. Вони загубляться на обличчі людини з м'якими рисами. Зупинившись на такий формі, не вищипуйте занадто сильно брови, а інакше ви отримаєте образ дами Радянського Союзу з 60-х років.
6
Якщо ви хочете, щоб очі стали виразнішими, а обличчя - більш молодим, то надайте брови красивий «злам». Від природи така форма дана не багатьом, але варто за це поборотися, тому вона вважається більш модною, вигідною, а головне - природною. Крім того, такі брови зможуть допомогти зрівноважити особа з будь-якими диспропорціями, якщо їх сильно не вискубувати.
7
Якщо ви моделюєте прямі брови, то уважно дивитесь у дзеркало, тому якщо трохи не зможете дощіпать брову, то вона вийде дуже широкою, а в оточуючих з'явиться відчуття, що ви дивитеся на світ похмуро і спідлоба. Прямі за формою брови ідеальні для людей з вузьким типом особи . Завдяки цьому, можна його візуально розширити і врівноважити великий ніс або важке підборіддя.
8
Якщо ви хочете ризикнути і надати своєму обличчю вираз вічно здивованого людини, то форма брів повинна бути трикутна. Іншими словами, робіть брови «будиночком». Такий вибір ідеальний для тих, у кого завищений куточок брови по центру і мускулатура століття це передбачає. У цьому випадку дана форма добре впишеться в загальне вираз особи .
9
Якщо хтось не хоче експериментувати і ризикувати, то віддайте перевагу класиці. Округлі плавні брови універсальні і візуально не змінюють практично вираз особи . Завдяки цій формі, ви трохи омолодити обличчя і зможете відкрити віко.
Зверніть увагу
Весь макіяж може втратити сенс, якщо брови оформлені неправильно. Тому необхідно знати як їх будова, форми і лінії, так і правила їх оформлення. Разючого ефекту можна домогтися, змінивши форму брів. При цьому потрібно враховувати, що тонкі брови йдуть невеликому, з дрібними рисами обличчя. Широкі брови - врівноважують більш крупні риси обличчя.
Корисна порада
Правильно підібрана форма брів може змінити не тільки вираз обличчя, а й долю. «Трапляється, що веселу за характером дівчину природа обдарувала сумними бровами. Варто трохи їх підкоригувати - і імідж буде відповідати внутрішньому настрою, подарує гармонійність образу. А значить, миттєво зміниться сприйняття оточуючих, стануть легше і яскравіше взаємини з ними », - каже Олександра Дмитрова. Брова - цариця всього обличчя.