Як позбутися від зморшок над губами.

Поява зморшок - неминучий процес, однак при бажанні його можна уповільнити і зробити зморшок и менш помітними. Найбільше схильна до старіння шкіра біля губ, оскільки має малу кількість сальних залоз, через що швидко втрачається волога.
Інструкція
1
З часом шкіра починає відчувати брак гіалуронової кислоти і колагену. Через це шкіра не може утримувати достатню кількість вологи, від чого і втрачає пружність і еластичність. Тому навіть при появі малопомітних зморшок ок над губами потрібно починати користуватися спеціальними косметичними засобами, до складу яких входять вищеназвані колаген і гіалуронова кислота. Крім того, існують спеціальні креми для губ, що містять ці речовини. Завдяки їм губи не втратять обсяг і будуть виглядати молодше.
2
Для зменшення зморшок і поліпшення кровообігу потрібно робити масаж. Візьміть спеціальну щіточку для очищення обличчя (сьогодні їх можна знайти в будь-якому магазині косметики) і під час вмивання з вашим звичним засобом, що очищає помасажуйте шкіру над губами . Зверніть увагу, щоб щіточка була жорсткою, інакше вона може пошкодити шкіру.
3
Дуже добре зміцнює круговий м'яз рота і шкіру над УВАН звичайних кульок. Також це заняття сприяє поліпшенню кровообігу в області рота, що надає губам більш яскравий колір. В якості альтернативи або додаткового вправи можна свистіти. Робити це потрібно протягом 15-20 секунд.
4
Також хорошим вправою буде почергове вимова букв: А, І, О, У. Вимовляєте їх, при цьому сильно розтягуючи або витягаючи губи (залежно від того, яку букву називаєте), як би намагаючись вимовити їх виразніше. Повторіть 10 разів.
5
Стислі губи розтягніть, як би посміхаючись, він не піднімаючи при цьому куточків рота. Потім витягніть трубочкою якомога сильніше. Повторіть 5-10 разів.
6
Існують професійні методи позбавлення від зморшок , такі як дермабразія і хімічний пілінг. Проте варто зазначити, що ці способи підійдуть далеко не всім: може виникнути алергічна реакція на засоби, що застосовуються для цих процедур. Дермабразію не можна робити людям з близько розташованими до поверхні судинами на обличчі, з різними інфекційними захворюваннями шкіри. Крім того, буде потрібно чималий час для повного відновлення клітин шкіри.