Як поставити укол коту. укол коту в стегно.

Тварини теж хворіють. І якщо пухнастому бідоласі раптом поплохело, його відправляють на прийом до лікаря-ветеринара. Так само, як і «людський» лікар, «звіриний» ескулап прописує ліки, процедури тощо. Як бути, якщо вашої Мурке виписали уколи , а щодня їздити в ветеринарну клініку немає ніякої можливості? Вчитися робити їх самим.
Вам знадобиться
  • - Кот;
  • - рушник або плед;
  • - шприц з ліками;
  • - ватяний тампон;
  • - спирт .
Інструкція
1
Заздалегідь приготуйте все, що знадобиться вам під час операції: шприц, ампули з ліками, вату, спирт. Набравши в шприц ліки, відкладіть його вбік. Шприци найкраще використовувати інсулінові. По-перше, вони більш безпечні, по-друге, у інсулінових шприців дуже тонка голка, яка не заподіє зайвих страждань вашому вихованцеві.
2
Вирушайте на пошуки кота. Для того, щоб зробити кішці укол, краще все таки запросити когось на допомогу. Кішки, як і люди, терпіти не можуть ін'єкцій. Нехай ваш соратник тримає кішку за загривок і передні лапи, в той час як ви будете робити укол.
3
Якщо тварина занадто буйне і категорично протестує проти втручання в своє приватне життя, зафіксуйте за допомогою рушники або товстого покривала (пледа). Їм слід обмотати кішку, після чого, просунувши всередину кокона зі звіром руку, витягнути назовні його задню лапу.
4
Оберіть місце уколу. Подумки розділіть стегно тваринного на чотири частини. Ін'єкції слід робити в першу з боку хвоста верхню чверть стегна кішки.
5
Розсуньте шерсть і ватним тампоном, змоченим у спирті, продезінфікуйте місце майбутнього уколу. Застроміть голку під невеликим кутом і повільно введіть ліки.
6
Тепер вийміть голку і знову протріть місце ін'єкції спиртом. Якщо необхідно зробити ще один укол (наприклад, якщо лікар прописав ліки та вітаміни), то для нього краще вибрати стегно іншої ноги тварини.
7
Після того, як екзекуція завершилась, обов'язково приголубте кішку. Угостите її смачненьким, погладьте, заспокойте.
8
Якщо кішка спокійна і довіряє господареві, то можна зробити укол без «групи підтримки» або гамівної сорочки у вигляді рушника. Для цього покладіть звірка на правий бік, притисніть лівою рукою верхню частину і голову кішки до поверхні, а потім швидко зробіть укол у верхню чверть котячого стегна.
9
Якщо укол дуже болючий, а кішка має лукавство вдачу, і утримати її не зможе ціла команда, то для того, щоб не мучаться самим і не мучити звіра, все ж доведеться вирушати в ветеринарну клініку. Професійні ветеринари напевно впораються із завданням.
Корисна порада
Якщо ви не уявляєте собі, як колоти кішку, то нехай під час прийому в клініці ветеринар покаже вам, як це робити правильно.