Як приймати факс з факсу.

Для того щоб прийняти факс , абсолютно необов'язково самому мати факс імільний апарат. Досить підключити до комп'ютера факс -модем і встановити невелику програму. До того ж, такий спосіб прийому документів дозволяє економити папір.
Інструкція
1
Придбайте звичайний аналоговий факс -модем, бажано зовнішній. ADSL- або 3G-модем не підійде. Використовувати так званий софт-модем вкрай небажано: він працює нестійкий і до того ж, сумісний не з усіма ОС. Врахуйте, що купити новий аналоговий модем непросто. Доведеться скористатися послугами аукціонів. Обов'язково упевніться, що апарат повністю справний і має функцію прийому і передачі факс ів.
2
Підключіть модем до комп'ютера і абонентської лінії (вбудований модем вставте в ISA- або PCI-слот материнської плати вимкненого комп'ютера). До веншнему апарату, якщо він працює від COM-, а не від USB-порту, підключіть блок живлення. Спліттер, до якого звикли користувачі ADSL, не буде потрібно. Якщо у вас вже є ADSL-модем або роутер, підключений через спліттер, залиште його на місці, а аналоговий модем підключіть до виходу, призначеному для телефонних апаратів. Після цього переконайтеся, що робота інших апаратів на лінії не порушена. Якщо COM-порту біля комп'ютера немає, а модем розрахований на підключення через нього, скористайтеся перехідником USB-COM. Блок живлення до апарату при цьому підключати доведеться все одно.
3
Встановіть на комп'ютер програму для обміну факс імільнимі повідомленнями, наприклад, для DOS - Ecofax, для Linux - fax (командно-рядкова утиліта), для windows - Fax and Scan. У налаштуваннях програми виберіть той COM- або USB-порт, до якого підключений модем (робиться це по-різному, залежно від програми).
4
Якщо програма зберігає результати прийому не в загальноприйнятому, а в спеціальному форматі, встановіть програму для перегляду файлів у цьому форматі (в Linux - Kfax, QFaxReader).
5
Здійснивши всі необхідні підключення та налаштування, запустіть програму, включивши в неї режим прийому і попросіть кого-небудь, у кого є факс імільний апарат або факс -модем , відправити вам зображення. Переконайтеся в тому, що воно успішно прийнято.