Як пов'язати гольфи.

Гольфи зв'язати не складніше, ніж шкарпетки, зате простір для творчості більше: на манжетах можна пов'язати малюнок або ажурний візерунок.
Вам знадобиться
  • - вовняна пряжа
  • - кругові спиці або 5 однакових спиць
Інструкція
1
Обмірте сантиметром ногу в тому місці, до якого, як вам здається, повинен доходити гольф. Зв'яжіть з обраних ниток зразок: наберіть 20 петель і пров'яжіть 10 рядів гумкою (поперемінно лицьова і виворітна петлі), потім заміряйте, скільки сантиметрів в'язання вийшло на 20 петлях. Розрахуйте необхідну кількість петель.
2
Наберіть на спиці необхідну кількість петель. Якщо спиці кругові, в'яжіть по колу, якщо ні - на 4 спицях. Зв'яжіть манжет не менше 2 см, потім можна в'язати лицьовій гладдю або вибраним малюнком.
3
Після того, як ви зв'яжете манжет гольфу потрібної довжини, зв'яжіть п'яту. Для цього потрібно на двох спицях зв'язати квадрат лицьовій гладдю, потім розділити петлі на 3 частини (1 і 3 частини повинні бути рівні, якщо на 3 порівну не ділиться). Петлі 1 і 3 частини рівномірно збавляти з кожного боку, поки на спицях не залишаться тільки петлі середньої частини. З кожного боку від цих петель набрати по краю петлі до початкової кількості. Далі в'язати по прямій, по колу. Приміряти. Для формування носка збавляти рівномірно через ряд петлі в кінці і на початку кожної спиці.
Корисна порада
Манжет не обов'язково повністю в'язати гумкою: можна зв'язати ажурний візерунок, візерунок з косами або кольоровий малюнок.