Як зберігати документи на диску.

Збереження документів в файлах на жорсткому диску або знімному носії - одна з першочергових задач для будь-якого користувача комп'ютера. Стандартним місцем для зберігання створених документів зазвичай є папка «Мої документи», хоча вибір імені, місця і формату збереженого документа завжди залишається за користувачем.
Інструкція
1
Натисніть кнопку «Файл» на пенелі інструментів додатка, в якому був створений (або відкритий) потрібний документ і виберіть пункт "Зберегти як".
2
Дочекайтеся появи діалогового вікна «Зберегти як». Формат цього вікна є стандартним для більшості програм, що працюють під управлінням операційної системи Windows.
3
Викличте меню, що випадає списку всіх дисків і папок, що знаходяться еа комп'ютері натисканням на стрілку поля «Папка». Жорсткий диск позначається символом і ім'ям, яким названий диск комп'ютера з буквою С: в дужках.
4
Викличте список змісту кореневого каталогу диска кліком миші на поле С:/. Перегляньте перелік папок, розташованих на ньому, в великому полі каталогу. Для переходу на рівень вгору, до попередньої папки, використовуйте кнопку, розташовану правіше списку папок. Використовуйте подвійний клік миші на поле папки для переходу на рівень вниз. Цей спосіб дозволить знайти будь-яку папку, призначену для збереження документа. Рекомендованою папкою вважається «Мої документи».
5
Виберіть папку «Мої документи" в лівій частині діалогового вікна кліком миші на поле папки для відображення її вмісту.
6
Проведіть клік миші в поле «Ім'я файлу» в нижній частині вікна "Зберегти як" для виклику текстового курсора. Видаліть пропоноване системою ім'я і введіть бажане.
7
Виберіть необхідний формат файлу в контекстному меню поля «Тип файла». Рекомендованим форматом для текстових документів вважається RTF через можливість збереження форматування і широкої поширеності вказаного формату.
8
Натисніть кнопку «Зберегти» для збереження документа та назвати в зазначеній папці жорсткого диска С:/.
9
Виберіть папку знімного диска в переліку папок і повторіть всі вищевказані дії для збереження документа на знімному носії. Рекомендується збереження всіх документів на вінчестері з можливістю додаткового копіювання на знімний диск в міру необхідності.