Як відновити стандартні ігри.

Відновлення стандартних ігор в Windows XP може знадобитися при використанні нестандартної складання або виникнення неполадок системи. Процес цей не вимагає особливих пізнань в комп'ютерній області і не займає багато часу.
Вам знадобиться
  • - Windows XP;
  • - інсталяційний диск Windows XP.
Інструкція
1
Вставте диск Windows XP в дисковод.
2
Натисніть кнопку «Пуск» для виклику головного меню системи і перейдіть в пункт «Панель управління».
3
Виберіть розділ «Установка та видалення програм» і натисніть кнопку «Установка компонентів Windows» для виклику Інструменту «Майстер компонентів Windows».
4
Вкажіть розділ «Стандартні та службові програми» у вікні, і натисніть кнопку «Склад».
5
Застосуйте прапорець на полі « Ігри » для установки всіх ігор і натисніть кнопку OK для підтвердження виконання команди. Натисніть кнопку «Далі» для підтвердження свого вибору.
6
Вкажіть розділ « Ігри » (не застосовуючи прапорець) і застосуєте прапорці на полях бажаних ігор для вибіркової установки ігор. Натисніть кнопку OK і повторіть натискання кнопки OK для підтвердження виконання вибраної команди. Натисніть кнопку «Далі» для підтвердження свого вибору.
7
Зніміть прапорець на полі « Ігри » з білим фоном (ігри встановлені) для видалення всіх ігор і натисніть кнопку OK для підтвердження виконання команди. Натисніть кнопку «Далі» для підтвердження свого вибору.
8
Вкажіть розділ « Ігри » з білим фоном (не знімаючи прапорець) і зніміть прапорці на полях обраних ігор для вибіркового видалення елементів даного розділу. Натисніть кнопку OK для підтвердження виконання команди і ще раз підтвердіть свій вибір натисканням кнопки «Далі».
9
Зніміть прапорець на полі « Ігри » з сірим фоном (встановлені одна або кілька ігор) для видалення всіх ігор і натисніть кнопку OK для застосування змін. Підтвердіть свій вибір вторинним натисканням кнопки OK і натисніть кнопку «Далі» для виконання команди.
10
Вкажіть розділ « Ігри » з сірим фоном (встановлені одна або кілька ігор), не знімаючи прапорця з поля « Ігри » і застосуєте прапорці на полях обраних ігор для вибіркового видалення елементів списку даного розділу. Підтвердіть свій вибір натисканням кнопки OK і застосуйте зроблені зміни вторинним натисканням кнопки OK. Натисніть кнопку «Далі» для підтвердження виконання команди.
Зверніть увагу
Для комп'ютерів з Windows XP, що входять в домен, можливе створення точки установки, автоматично видаляє стандартні гри.
Корисна порада
За умовчанням в Windows XP включені: «Косинка», «Павук», «Сапер», «Солітер», «Черви» і «Пинбол».