Як робити вакуумний масаж будинку.

Вакуумний масаж в домашніх умовах можна зробити за допомогою звичайних побутових скляних банок, скляних банок з аптеки, пластикатних банок або банок, оснащених пристроєм для створення вакууму. Цей вид масаж а найчастіше використовується для корекції фігури.
Вам знадобиться
  • - Банку;
  • - запальничка;
  • - масажне масло.
Інструкція
1
Нанесіть на шкіру масаж ное масло. Його кількість повинна бути більшим, ніж при звичайному масаж е, інакше банки не будуть ковзати. Погладжують рівномірно розподіліть олію.
2
Поставте на шкіру банку, якій будете здійснювати масаж . Якщо ви використовуєте звичайну банку або медичну з аптеки, то переверніть її догори дном, піднесіть до шийки запалену запальничку на кілька секунд і відразу ж поставте на шкіру горлечком вниз. Час, протягом якого необхідно тримати запальничку, визначається величиною банки: для аптечної вистачить 1-2 секунд, для банки від дитячого харчування - 2-3.
3
пластикатної банку стисніть між пальцями, поставте на шкіру і відпустіть. Банку з пристроєм для створення вакууму поставте на шкіру і за допомогою насоса видаліть з неї повітря. Якщо ви все зробили правильно, то після постановки банки шкіра відразу ж почне втягуватися в неї, утворюючи валик.
4
Переміщайте банку по шкірі по напрямку відтоку лімфи. Ці напрямки для кожної пацієнт області різні. Після того, як закінчите рух, злегка підніміть банку, і вона легко відірветься від шкіри. Потім знову поставте її і продовжуйте масаж .
5
Подумки розділіть кожну сідницю на 2 половини лінією, яка від хребта до місця переходу сідниці в стегно. Область, розташовану всередині і внизу від цієї лінії, масажуйте рухами, спрямованими вниз. Верхню зовнішню область - рухами, спрямованими вгору.
6
Для визначення напрямку масаж них ліній на стегні так же розділіть його поверхню вертикальною лінією на 2 частини. Зовнішню частину масажуйте рухами, спрямованими від умовно проведеної лінії назовні, внутрішню частину - спрямованими всередину. Це правило стосується як передньої, так і задньої поверхні стегна.
7
Масажуйте область живота від боків і від нижніх ребер до лобка. Обходьте пупок з будь-якої сторони, інакше ваша банку отліпнет від шкіри.
8
Масажуйте боки від хребта горизонтальними рухами. Спочатку область під ребрами, потім зійдіть до тазу.
9
Продовжуйте масаж до появи легкої червоності шкіри. Не залишайте банку в присмоктався стані на шкірі на тривалий час, ви ризикуєте отримати синяк.
Зверніть увагу
Вакуумний масаж протипоказаний гіпертонікам, вагітним і людям, страждаючим шкірними захворюваннями.