Як прати холофайбер. прання наматрасников з холлофайбер.

Холлофайбер - синтетичний матеріал, виготовлений з поліестеру, складається з порожнистих кульок. Він екологічний, не скочується, у порівнянні з іншими матеріалами легкий, не має запаху, не вбирає пил. Вироби з таким утеплювачем добре провітрюються і не вбирають вологу.
Інструкція
1
Оберіть температурний режим 30 градусів для прання подушок. Подушки з таким наповнювачем легко стираються в пральній машині, при цьому зберігають свою форму та ортопедичні властивості. Активний віджим не вплине на якості цього матеріалу. Подушка раніше буде служити вам, не викликаючи алергічних реакцій, оскільки в ній не заводяться клещі.После прання збийте подушку, стежачи за рівномірним розподілом наповнювача. Сушити вироби слід в провітрюваному приміщенні, перевертаючи їх. Прати подушки слід кожні два місяці.
2
Стирайте ковдри з холлофайбер в машині, тільки співвіднесіть вага ковдри і завантажувальну потужність прального автомата. При сушінні регулярно струшуйте виріб. Якщо ковдру не поміщається в машину, то можна віддати його в пральню або хімчистку.
3
При ручному пранні спочатку обробіть окантовку ковдри плямовивідником або спеціальними розчинами, зайво докладати зусилля не рекомендується, потім скачайте виріб «рулетом» і періть звичайним способом. Будьте уважні, хімічні розчинники застосовуйте обережно, залежно від того, з якого матеріалу зшито ковдру. Можна попередньо замочити виріб в теплій воді. Полоскати рекомендується в декількох водах, воду не віджимати, а дати можливість їй стекти, а потім вичавити через рушник або простирадло. Сушити звичайним способом на білизняний мотузці. Ковдра залишається м'яким, пухнастим і зберігає всі свої первинні властивості. Рекомендується прати ковдри один раз на три місяці.
4
Куртку на холлофайбером також можна прати в машині при температурі близько 30 градусів, тільки підберіть порошок, відповідний для кольору куртки. При сильних забрудненнях попередньо виперіть її в режимі полоскання. Якщо вона чорного кольору, то прополощіть двічі, щоб не залишалися розводи.
5
Спальник перед пранням необхідно розстебнути до середини по одній стороні блискавки, так повзунок НЕ відірветься під час прання. Акуратно переносите спальник для сушки: коли мішок важкий, то можуть порватися внутрішні перегородки і шви.
Зверніть увагу
Холлофайбер практичний і зносостійкий наповнювач, тому при пранні слід звертати увагу на тканину, з якої зшито виріб, і прати відповідно до інструкцій для неї.