Як друкувати оголошення.

Нерідко у нас виникає потреба щось продати, купити, зняти квартиру тощо. З цього випливає, що ми хочемо знайти того, хто нам допоможе. Зазвичай в цій ситуації ми звертаємо свій погляд на газету оголошень або в інтернет. Або якщо ні те, ні інше недоступно в даний момент, ми опиняємося перед необхідністю створити оголошення самим і розклеїти його в місті. Але що ми будемо розклеювати? Оголошення потрібно надрукувати.
Інструкція
1
Розрахуйте, скільки оголошень вам потрібно. Чи хочете ви розклеїти оголошення лише у своєму районі чи площею покриття буде все місто? Скільки вам потрібно потенційних відгуків? Є ситуації, коли досить розклеїти п'ятнадцять оголошень, а іноді й ста буде недостатньо.
2
Продумайте текст оголошення . На початку, за традицією, вказується дієслово в першій особі теперішнього часу, що позначає головне у вашому оголошенні. Це дієслово залежатиме від того, навіщо ви даєте своє оголошення. Варіантів маса - «зніму», «шукаю», «куплю», «продам» або навіть «познайомлюсь». Це слово краще надрукувати посередині листа великими літерами. Останнє друкуйте нижче, з нового рядка маленькими буквами. Пам'ятайте, що текст оголошення повинен відображати тільки основну інформацію, намагайтеся бути якомога більш лаконічними.
3
Надрукуйте свій контактний телефон внизу оголошення , в декількох примірниках. Для цього надрукуйте його вертикально, використовуючи особливий інструмент оформлення, який є в будь-якій програмі для створення документів.
4
Продублируйте своє оголошення на другу половину аркуша. Таким чином, у вас вийде два оголошення на одному аркуші. Це допоможе вам заощадити папір і подвоїти кількість створених вами оголошень.
5
Роздруковуйте своє оголошення на щільному папері. Це охоронить текст оголошення від вологості на вулиці, в іншому випадку він може розтектися. Однак заздалегідь дізнайтеся, якої товщини папір може роздруковувати використовуваний вами принтер, щоб не зіпсувати техніку.
6
Використовуйте якісні чорнило, щоб їх витрата не був занадто великий, а значить неекономічний. Крім того, якісно роздрукований текст буде краще видно, та й триматися буде краще.
7
Розріжте роздруковані оголошення строго посередині, щоб з кожного аркуша вийшло по два примірники оголошення . Потім надріжте кожен фрагмент оголошення з телефонним номером так, щоб зацікавити людину було зручно його відірвати.