Як намалювати лисичку.

Лисичка-сестричка - найхитріший казковий персонаж. Разом з тим, вона і розумниця, і красуня, витончена і з шикарним хвостом. Як же намалювати таку лисичку ?
Вам знадобиться
  • - альбомний аркуш;
  • - олівець;
  • - ластик.
Інструкція
1
Спочатку зробіть начерк форми тулуба лисички. Посередині аркуша намалюйте два кола, розташовані на одній лінії. Один коло зобразите трохи більшого діаметра, ніж другий. З'єднайте верхні і нижні точки кіл плавними лініями. Вийшла спинка і живіт лисички.
2
Намалюйте третє коло з найбільшим діаметром, який символізуватиме голову лисички. Намалюйте плавними лініями шию тварині. Домалюйте лапи - чотири вертикальних штриха, розташованих під тулубом лисички. На кінчиках штрихів зобразите невеликі овали. Намалюйте хвіст лисички - проведіть довгу вигнуту лінію.
3
Прорисуйте деталі лисички більш чітко. Намалюйте трикутні вушка. Ліве вухо зобразите так, щоб проглядалася зовнішня і внутрішня сторона вуха. Для цього проведіть вертикальну лінію від вершини до основи т.зв. трикутника. Затемните верхівки вух. Намалюйте очей тварини у вигляді простої темної точки. Зобразіть ніс лисички. На лінії очей проведіть горизонтальний штрих. На кінчику штриха поставте жирну крапку і від неї у напрямку до голови проведіть горизонтальну лінію злегка вигнуту опуклою частиною вниз. Домалюйте нижню губу лисички. Прорисуйте лінію, яка чітко виділяє рот тварини.
4
Грудку лисички відокремте зубчастої лінією - покажіть шерсть. Продовжіть відокремлює лінію вниз, зображуючи передню ліву лапу лисички. Проведіть хвилясту лінію в нижній частині лапи. Другу передню лапу покажіть декількома опуклими лініями в коліні і внизу. Із задніх лап прорисуйте тільки одну, другу закривають інші частини тіла. Намалюйте довгий і пухнастий хвіст. Зобразіть його таким чином, щоб він доходив до середини тулуба лисички. Поділіть хвостик навпіл хвилястою лінією і кінчик хвоста зробіть темним.
Зверніть увагу
Як намалювати лисичку. Крок 1. По-перше, давайте намалюємо начерк для форми тіла лисиця! Один коло для голови і два для тіла, так ми створюємо загальне уявлення про структуру форми Лисиці. Зробимо щось на зразок палиць-відростків для ніг і додамо по невеликій окружності на кожному кінці, щоб показати лапи.
Корисна порада
Як намалювати лисицю. Лисиця дуже схожа на своїх родичів - вовка і собаку. Вона має схожу будову тіла з ними і лише трохи менше розміром. Але у лисиці є і свої відмінності. У неї є дуже пишний хвіст, потрібний їй не тільки для краси, а й справи, наприклад, для замітання власних слідів на снігу або зігрівання в сильний мороз.