Як пофарбувати професійної фарбою. Як пофарбувати волосся з 6 тону в тон 7.4.

Дівчата люблять міняти свою зовнішність і дивувати новим соковитим кольором волосся. При цьому фарбування краще довіряти професіоналам: вони підберуть марку і тон фарби саме під ваш тип волосся. Однак навчитися мистецтву фарбувати волосся можна і самостійно.
Вам знадобиться
  • -краска;
  • -окислитель;
  • -перчатки;
  • -неметаллическая миска;
  • -расческа;
  • -кість для нанесення фарби.
Інструкція
1
Всім відомо, що професійна фарба для волосся виграє у своїх масових аналогів в якості фарбування і захисту. Після професійного догляду ваше волосся набувають не тільки стійкий інтенсивний колір, але і ніжність і шовковистість. Визначтеся з фірмою, що виробляє професійну фарбу для волосся. Якщо ви тільки почали використовувати подібні барвники, має сенс експериментувати з марками фарби, поки не знайдете свою. У кожному разі довіряйте тільки відомим, що зарекомендували себе фірмам. Іноді один і той же виробник виготовляє як професійну фарбу, так і звичайну, що продається в кожному магазині косметики і відповідну для домашнього використання. Купуйте фарбу тільки в спеціалізованих перукарських магазинах. Навіть якщо ви помилитеся з вибором, кваліфікований продавець вас поправить і допоможе визначитися з покупкою.
2
Тон волосся вибирайте по палітрі, запропонованої фірмою. Уважно розглядайте штучні пасма, переконайтеся, що вас влаштовує відтінок, який проявляє фарба не світлу. Будьте уважні: представлений відтінок фарби вийде, якщо ваше волосся раніше не були пофарбовані. Якщо ви вже змінювали колір волосся, то остаточний результат фарбування буде відрізнятися від представленого на моделях.
3
Кожен відтінок фарби має свою назву і цифрове позначення. Якщо назва кольору написано скоріше для клієнта, щоб допомогти йому уявити колір волосся, то цифрове позначення допомагає перукаря зрозуміти, чи підходить вам фарба.
4
На тюбику фарби написані три цифри. Перша - це основний тон волосся, наступні дві - це відтінок, який придбають волосся, колірної ньюанс. Один і той же тон може відображати різні відтінки. Позначення тони коливається від 1 до 10, при цьому чим менше цифра, тим темніше волосся. Тобто натуральна брюнетка має тон волосся №1, а блондинка - №10, хоча такі світле волосся в природі зустрічаються рідко. На професійній палітрі фарб є розділ з натуральними квітами. Прикладаючи смуги до представлених пасмам, визначте ваш тон.
5
Оберіть нюанс, який гратиме на вашому волоссі. Позначення у кожного виробника можуть варіюватися, але зазвичай останні дві цифри у виборі тону позначають: 1 - попіл, серий3 - золотий, желтий4 - мідний, рижій5 - красний7 - корічневий.Еслі на нюансі дві різні цифри, то колір буде грати різними переливами або мати середнє значення. Якщо нюанс позначений однаковими цифрами, значить, відтінок буде дуже інтенсивним.
6
Барвники та окислювачі в професійній косметиці для волосся продаються окремо. Окислювачі бувають 3%, 6%, 9% і 12%. Чим світліше бажаний тон волосся, тим вище відсоток окислювача вам потрібно вибрати. Врахуйте, що окислювач шкідливий для волосся. Чим вище його відсоток, тим сильніше страждають волосся. Зверніться до професіонала за допомогою у виборі окислювача.
7
На кожній упаковці фарби написані пропорції, в яких варто змішувати барвник і окислювач. Чітко дотримуючись інструкції, в неметалевої посуді змішайте інгредієнти для фарбування. Використовуйте захисні рукавички.
8
Забарвлювати потрібно сухі брудні волосся. Виняток буде при освітленні волосся: це фарбування проводиться на чисте волосся.
9
Розподіляючи волосся на невеликі пасма, кладіть їх на фольгу, наносите фарбу і завертайте фольгу так, щоб волосся було всередині. Обов'язково профарбовують коріння. Пасмо за пасмом окрасьте волосся, починаючи від особи і переходячи до потилиці.
10
Як правило, професійна фарба не тече, так що наносити її можна без фольги. Розділяйте волосся на невеликі пасма. Спочатку фарбуйте коріння, потім переходите до кінчиків волосся.
11
Якщо ви фарбуєте волосся повторно, хочете зафарбувати відросло коріння і трохи оновити колір, наносите фарбу головним чином на корені. Кінчики волосся фарбуються в останню чергу.
12
Після нанесення фарби почекайте 30 хвилин і добре змийте її. Фарба змивається без шампуню, проточною водою до тих пір, поки вода не стане прозорою. Нанесіть доглядає бальзам на кілька хвилин.