Як виростити молочний гриб.

«Тибетський молочний гриб » - це природні цілющі бактерії, які відновлюють здоров'я, омолоджують шкіру, зміцнюють волосся, продовжують здорове життя ... Живі ліки можна легко вирощувати в домашніх умовах. Кефір з тибетського молочного гриб а - це результат життєдіяльності корисних для здоров'я бактерій і мікроорганізмів.
Вам знадобиться
  • - скляна банка;
  • - друшляк з дрібними отворами.
Інструкція
1
У скляну півлітрову банку помістіть молочний гриб і залийте свіжим молоком у пропорції 2 чайні ложки гриб а на 200 мл молока кімнатної температури. Помістіть ємність в темне місце при кімнатній температурі. Повний сквашивание відбувається через 12 - 15 годин. При цьому нагорі з'являється густий шар, в якому знаходиться гриб ок.
2
Готовий кефір процідіть через друшляк з дрібними отворами, акуратно помішуючи масу дерев'яною ложкою. Лікарський продукт готовий до вживання в їжу.
3
Після проціджування тибетський гриб ретельно промийте від залишків кефіру кип'яченою водою кімнатної температури. Промивати гриб потрібно щодня, інакше він не буде розмножуватися і може захворіти. Він стане коричневого кольору і при цьому втратить цілющі властивості. Здоровий гриб повинен бути білого кольору, без ознак плісняви і слизу.
4
Гриб знову залийте свіжим молоком, через добу буде готова нова порція лікувального кефіру.
5
Молоко краще беріть натуральне і, по можливості, не кип'ячене. Кип'ячене молоко гриб буде набагато довше сквашувати. Можна використовувати і коров'яче і козяче молоко. Уникайте відновленого молока, молока тривалого зберігання, соєвого.
6
Якщо кілька днів немає можливості зливати і промивати гриб , налийте в 3-літрову банку молока навпіл з водою, покладіть гриб , поставте в тепле місце.
Зверніть увагу
Для приготування та догляду за молочним грибом можна використовувати металевий посуд. Посуд для гриба Не мийте синтетичними миючими засобами, тільки содою. Молочний кефірний гриб - живий мікроорганізм, не можна закривати банку кришкою. Гриб повинен дихати.
Корисна порада
Зливайте готовий кефір щодня, бажано в один і той же час і зберігайте при кімнатній температурі. Не тримайте молочний гриб при прямих сонячних променях.