Як зробити вертоліт з паперу. Як зробити з паперу вертольота скорпіон.

Знайти собі який-небудь цікаве заняття вдома можна, якщо взяти трохи паперу та спорудити невелику модель вертольота. Зробити це можна, підключивши фантазію і придумавши модель самому, а можна і скористатися нашими порадами.
Вам знадобиться
  • папір
  • бритва або гострий нож
  • клей
  • пластилин
  • спичка
  • ножницы
  • клей
Інструкція
1
Вирізаємо з паперу прямокутник 80 на 70 мм. Розмічаємо крила і прорізаємо їх лезом бритви або ножа по лінійці. Звертаємо прямокутник в циліндр, склеюємо його. Відгинаємо крила. Линути до передньої частини вертольота шматочок пластиліну. Н корпус нашої іграшки можна нанести жовто-чорні поперечні полоскі.Регуліровать таку модель дуже просто, як і звичайний планер з паперу. Якщо наш вертоліт кабрірует (задирає свій ніс вгору), треба додати шматочок пластиліну, якщо ж пікірує - відняти.
2
Друга модель надзвичайно проста. Простіше, напевно, придумати не можна. Фюзеляжем у нас послужить сірник, а гвинт ми вирізаємо з паперу. Спочатку потрібно акуратно розщепити сірник, потім вставити в неї гвинт. Відгинаємо лопаті і наш вертоліт готовий до запуску з балкона або з вікна. Модель буде планувати вниз, а якщо нам пощастить і вона зустріне висхідний потік повітря, то може і вгору полететь.За кілька хвилин можна зробити і цю модель вертольота з паперу. Всі знають, як пікірує зернятко клена. Ось за таким принципом буде працювати і ця модель.
3
Беремо паперовий лист, можна зошитовий. Креслимо на аркуші контури вертольота, вирізаємо. Згинаємо аркуш паперу два рази так, щоб у нас вийшла подвійна смужка, яку ми потім накручуємо навколо підстави і закріплюємо за допомогою клею. У нас вийде вантаж вертольота. Залишилося тільки приробити гвинт, вирізаний теж з паперу. Для гвинта папір потрібно взяти більш товсту, ніж для корпуса.Можно тепер можна зробити вертоліт великих розмірів. Для цього потрібно, дотримуючись пропорції, збільшити розміри і взяти більш щільний папір.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=wMKy5TMQILo
Корисна порада
Такі прості моделі вертольотів з паперу можуть зайняти вас на цілий вечір. Особливо повеселить таке заняття ваших дітей, які будуть вам допомагати і пускати маленькі вертолетікі звідусіль, звідки тільки можна.