Як заблокувати номер стільникового.

Ви втратили мобільний телефон? Необхідно терміново заблокувати номер . Інакше вашим телефоном можуть скористатися сторонні люди, а баланс вашого рахунку наблизиться до нуля.
Інструкція
1
Для блокування номер а стільникового телефону необхідно під'їхати в офіс вашого оператора мобільного зв'язку. Вибирайте найбільш зручне місце розташування офісу оператора зв'язку. Це дозволить заощадити ваш час на дорогу до нього. Напишіть заяву про блокування номер а. Зразок заяву отримаєте у менеджера. Також вам нададуть інформаційну підтримку у випадку, якщо ви заплутаєтеся в оформленні заяви. Обов'язково візьміть з собою документи, що засвідчують особу. У заяві необхідно буде вказати ваші паспортні дані.
2
Заблокуйте номер , звернувшись до довідкової служби оператора зв'язку, послугами якого ви користуєтеся. Пам'ятайте, що у всіх операторів зв'язку блокування номер а безкоштовна. Зателефонувавши до служби підтримки клієнтів вашого оператора зв'язку, пам'ятайте, що будете повинні назвати свої паспортні дані. Тому тримайте їх під рукою під час здійснення операції.
3
На сайтах багатьох операторів зв'язку присутня можливість блокування номер а онлайн через особистий кабінет. Ознайомтеся з інструкцією, представленої на сайті вашого оператора, і заблокуйте свій номер мобільного телефону, не відходячи від комп'ютера. Труднощі можуть виникнути, якщо у вас немає реєстрації на сайті, і, як наслідок, відсутній доступ в особистий кабінет. Тоді необхідно пройти процедуру реєстрації. Через персональний особистий кабінет крім можливості блокування свого номер а ви отримаєте доступ і до інших корисних функцій.
4
Також ви можете скористатися функцією «чорний список», щоб виключити дзвінки настирливого або докучають вам абонента. Ця послуга доступна в багатьох операторів через автоматизоване меню-підказку і дуже часто буває безкоштовна. Пам'ятайте, що якщо ви власник телефону, який був випущений більше 7 років тому, то в ньому може не виявитися зазначеної функції.