Як привітати директора з Новим роком.

Напередодні 31 грудня в кожному колективі постає питання про привітання директора . Деякі думають, вітати чи ні, інші - що саме подарувати. Так чи інакше, Новий рік - свято для всіх, не мав ані гендерних, ні соціальних відмінностей, значить, приділити увагу шефу потрібно обов'язково. Як же привітати директора з Новим роком ?
Інструкція
1
Найпростіший спосіб - колективне привітання з листівкою. Зайдіть разом з колегами в кабінет начальника і по черзі розкажіть або зачитайте красиві святкові вірші. Якого б рівня не був керівник, він, перш за все, людина, якій важлива увага. Подякуйте директора за його відповідальну роботу, вміння керувати і згуртувати колектив. Побажайте успіхів, нових перемог і звершень в прийдешньому году.После усних привітань вручите директору вітальну листівку з підписами підлеглих.
2
Досить до речі тут доведеться і колективний подарунок. Як правило, начальнику дарують щось підкреслює його статус, діловитість. Якщо в компанії не прийнято неформальне спілкування, то презент повинен бути серйозним, адже ви вітаєте процвітаючої людини. Якщо директор - жінка, подаруйте їй прекрасний новорічний букет. Напередодні свята в магазинах є дуже великий вибір тематично прикрашених квітів зі сніжинками, блискітками, кульками, цукерками. Невелика святкова ялинка напевно припаде до душі, і створить в кабінеті святковий настрій. Якщо в компанії не прийнято дарувати колективний подарунок, вручите презент особисто. Але пам'ятайте, що в даному випадку не варто купувати дорогі речі, це може бути розцінено як підкуп або задобрювання. Хорошим подарунком є символ наступаючого року, який може бути у вигляді статуетки, свічки, ляльки на пляшці з алкоголем, шоколадної фігурки.
3
Щоб створити босові святковий настрій, прикрасьте його кабінет сніжинками, гірляндами, новорічними кулями.
4
Якщо в компанії прийнято проводити корпоративне торжество, придумайте веселі конкурси для боса і співробітників, декламуйте ввічливі жарти, розіграйте сценки. Якщо офіційного торжества немає, накрийте новорічний стіл разом з колегами і запросіть директора . В даному випадку добре буде розповісти вірші, побажання, підняти тости за начальника, висловити директору повагу і подяку.