Як очистити скло від льоду.

Згідно статистичним дослідженням 10% від загальної кількості ДТП в зимову пору року відбуваються з причини обмерзання стекол на від'їжджаючої від стоянки машині. Для видалення льоду з автомобільних стекол придумано і багаторазово випробувано безліч методів.
Інструкція
1
Найпоширеніший спосіб - механічне видалення льоду з поверхні стекол за допомогою жорсткого пластикового скребка. Акуратно використовуйте скребок, щоб не залишити подряпин на склі. Очисники лобового скла при очищенні відігніть.
2
Серед численних рідин, застосовуваних для очищення стекол ото льоду , часто застосовується «Авторазморажіватель» в аерозольній упаковці. Розпорошите його по поверхні покритого льодом скла. Через деякий час лід можна буде легко видалити навіть без використання скребків.
3
Крім «Авторазморажівателя» можна застосувати будь-яку рідину, що не або спирт. Змочіть їм скло. Спирт почне реакцію з льодом і через деякий час на склі залишиться кашка з води, льоду і спирту. Видаліть кашку ганчіркою. Якщо в бачку омивача тримати досить концентровану рідину, що не, залишиться тільки побризкати на лобове скло за допомогою омивача і через деякий час видалити залишки кашки двірниками.
4
Стерти лід зі скла можна за допомогою розчину кухонної солі. Замість солі можна взяти галун або хлористий кальцій. Розчиніть дві столові ложки в склянці води. Змочіть розчином м'яку щітку або губку і протирайте скло до зникнення інею або льоду . Після цієї процедури обов'язково протріть скло м'якою сухою ганчіркою.
5
Якщо скло обмерзло з внутрішньої сторони салону, відтирати його не рекомендується. Після відтирання залишаться розводи, прибрати які буде дуже проблематично. Увімкніть обдув обігрівача на повну потужність і дочекайтеся, поки лід не розтопиться в воду, а вода не випаруватися. Щоб таке обмерзання виключити, перед паркуванням ретельно провітріть салон.
6
Для захисту стекол від обмерзання на зорі автомобілізму, коли ще не існувало жодних пристроїв обігріву стекол, натирали поверхню скла звичайної повареної сіллю. Для цього з собою спеціально брали мішечок солі. Цей метод може виручити, якщо в дорозі несподівано зламався обдув скла.